„OnePlus“ naujiena Jus nustebins itin sparčiu įkrovimu, bus panaudotas labai įdomus sprendimas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-24
„OnePlus“ naujiena Jus nustebins itin sparčiu įkrovimu, bus panaudotas labai įdomus sprendimas
0 Pasidalinimai
1017 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ jau spalio 14 dieną pristatytas dar vieną naujieną – tai „OnePlus 8T“ išmanųjį telefoną. Tai greičiausiai bus paskutinis gamintojo įrenginys šiemet, o jo pristatymo laukiama jau kuris laikas. Kaip žinia, kompanijos atstovai dar visai neseniai patvirtino šio flagmano išleidimo datą, o dabar aiškėja ir daugiau produkto detalių.

Gamintojas visai neseniai sukūrė oficialų „OnePlus 8T“ puslapį, kurį galite rasti paspaudę čia. Vos tik jį atsidarius Jus pasitiks dviguba įkraunama baterija, kas sufleruoja, jog naujasis flagmanas gali turėti būtent tokio tipo akumuliatorių. Analogišką sprendimą mes jau matėme „Oppo Find X2“ išmaniajame.

Panašu, jog „OnePlus 8T“ gali panaudoti būtent tokį baterijos sprendimą. „Oppo“ sukurtas produktas naudoja dvi 2130 mAh talpos baterijas bei siūlo joms 65W „SuperVOOC 2.0“ įkrovimo technologiją, kuri leidžia vienu metu krauti abu akumuliatorius bei taip pasiekti pilną įkrovimą vos per 38 minutes. Manoma, kad būtent toks sprendimas ir bus panaudotas naujajame „OnePlus“ flagmane.

Kiek anksčiau pristatyti „OnePlus 8“ serijos telefonai naudojo „30T Warp Charge“ technologiją, tačiau dabartinis sprendimas galimai pasiūlys daugiau nei dvigubai spartesnį sprendimą. Tikėtina, kad naujoji technologija bus pavadinta „65T Warp Charge“. Jau iš anksčiau žinome, kad išmanusis pasižymės plokščiu FHD+ raiškos 6,55 colio įstrižainės AMOLED ekranu, palaikančiu 120Hz atsinaujinimo dažnį ir kairiajame viršutiniame kampe turintį skylutės formos išpjovą 32MP priekinei kamerai.

Įrenginio sparta rūpinsis „Snapdragon 865” procesorius, 8GB/12GB operatyviosios ir atitinkamai 128GB/256GB vidinės atminties. „OnePlus 8T“ su 65W greituoju įkrovimu turėtų įkrauti 4500 mAh bendros talpos bateriją. Galinėje dalyje išvysime stačiakampį kamerų modulį, kuriame įsitaisys 48MP pagrindinis, 16MP itin plataus kampo, 5MP makro ir 2MP gylio jutikliai.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus 8T

Aliexpress