„OnePlus“ pademonstravo dar ne viską? Internete galimai aptiktas „OnePlus 8T“ modelis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-30
„OnePlus“ pademonstravo dar ne viską? Internete galimai aptiktas „OnePlus 8T“ modelis
0 Pasidalinimai
924 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ per pastaruosius metus išleidžia vis daugiau ir daugiau išmaniųjų telefonų. Šiemet gamintojas jau pristatė ne tik „8“ serijos flagmanus, tačiau ir naują „Nord“ serijos vidutinės klasės įrenginį. Tačiau panašu, kad tai nėra viskas ką gamintojas planuoja šiais metais.

Pastaruosius keletą metų, spalio ar lapkričio mėnesiais, buvo pristatomi „T“ raide pažymėti telefonų modeliai ir panašu, kad šiemet išimčių nebus. „GeekBench“ duomenų bazėje šiandien buvo aptiktas naujas „OnePlus“ įrenginys, kuris žymimas „KB2001“ modelio numeriu, o tai galėtų būti „OnePlus 8T“ arba „OnePlus 8T Pro“. Pasirodžiusi informacija atskleidžia keletą įdomių detalių.

Visų pirma, „GeekBench“ platformoje aptiktas modelis jau veikia su naujausia „Android 11“ operacinės sistemos versija. Žinoma, ši versija dar nėra oficialiai pristatyta, tačiau jos bandomosios versijos prieinamos jau kuris laikas. Jeigu tai išties bus „8T“ serijos įrenginys, tai jų pristatymas turėtų įvykti ne anksčiau spalio, kuomet „Google“ jau bus pristačius ir galutinę „Android 11“ versiją.

„GeekBench“ platformoje buvo testuojamas modelis su 8 GB operatyviosios (RAM) atminties, o vieno ir kelių branduolių testų rezultatai leidžia manyti, jog išmanusis telefonas turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriumi. Tiesa, reikėtų neatmesti galimybės apie naujojo „Snapdragon 865+“ lusto panaudojimą.

Bent jau kol kas, jokios oficialios informacijos iš pačio gamintojo stovyklos nėra. „OnePlus“ kompanijos vadovai dažniausiai nėra linkę ilgai laikyti paslapčių, todėl jeigu šiemet išties planuojami „OnePlus 8T“ serijos įrenginiai – apie tai jau netrukus gali paskelbti ir pats gamintojas.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus 8 Pro

Aliexpress

Geriausios kainos

OnePlus 8

Aliexpress

Gearbest
643€