„OnePlus“ ruošia dar vieną pigų telefoną? Netrukus galime išvysti ir „Nord Lite“ modelį

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-13
„OnePlus“ ruošia dar vieną pigų telefoną? Netrukus galime išvysti ir „Nord Lite“ modelį
0 Pasidalinimai
413 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ jau visai netrukus ketina oficialiai pristatyti naująjį „Nord“ išmanųjį telefoną. Per pastaruosius metus gamintojo produkcija gerokai pabrango, o tai bus kiek pigesnis modelis, kuris jau dabar susilaukia nemažai dėmesio. Tačiau aiškėja, jog kompanijos vadovai ketina pristatyti ir dar pigesnį išmanųjį telefoną.

Naujausia informacija rodo, kad dar pigesnis „OnePlus“ išmanusis telefonas gali veikti su „Qualcomm Snapdragon 690“ procesoriumi. „Geekbench“ duomenų bazėje aptiktas įrenginys žymimas „BE2028“ serijos numeriu ir nurodoma, kad jis naudos „lito“ kodiniu pavadinimu žymimą procesorių. Tai teoriškai turėtų reikšti, kad telefone bus naudojamas „Snapdragon 765“ serijos lustas, tačiau vaizdo plokštė „Adreno 619“ atskleidžia, kad tai vis dėlto bus „Snapdragon 690“.

Kaip galite matyti iš aukščiau esančios nuotraukos, vieno branduolio testuose šis išmanusis telefonas surenka 609 taškus, o kelių branduolių – 1728 taškus. Nesunku pastebėti ir tai, jog įrenginys turės 6 GB operatyviosios (RAM) atminties, o būtent tai leidžia daryti prielaidą, kad tai bus kiek pigesnis produktas nei „OnePlus Nord“, kurio atminties konfigūracijos prasideda nuo 8 GB RAM.

Kol kas išlieka neaišku koks tiksliai tai išmanusis telefonas, tačiau reikėtų neatmesti galimybės, jog „OnePlus“ liepos 21 dieną pristatys ne tik naująjį „Nord“ modelį. Šiuo metu spėjama, kad tai galėtų būti „Nord Lite“ variantas, bet oficialios informacijos apie tai, bent jau šiuo metu, dar nėra. Iki kompanijos planuojamo pristatymo renginio liko savaitė, todėl labai realu, jog artimiausiu metu gali paaiškėti ir daugiau detalių apie dar vieną „OnePlus“ įrenginį.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus Nord

Aliexpress