„OnePlus“ susiduria su telefonų trūkumu: situacija netrukus pasitaisys ir žadami „OnePlus 8 Pro“ išpardavimai

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-28
„OnePlus“ susiduria su telefonų trūkumu: situacija netrukus pasitaisys ir žadami „OnePlus 8 Pro“ išpardavimai
0 Pasidalinimai
284 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ balandžio viduryje pristatė naujuosius „OnePlus 8“ serijos išmaniuosius telefonus, tačiau ne viskas klostosi taip kaip tikėtasi. Gamintojo atstovai patvirtino, kad yra susiduriama su naujųjų įrenginių trūkumu, o didžiausios problemos susijusios su „OnePlus 8 Pro“ modeliu.

Pranešama, kad „OnePlus 8 Pro“ sulaukė tokio populiarumo, kokio nesitikėjo pats gamintojas, o viso to rezultatas – išmaniųjų telefonų trūkumas Europoje. „OnePlus“ atstovai atskleidė, jog šiuo metu susiduria su tam tikrų komponentų trūkumų, kurie naudojami šio modelio gamyboje, tačiau problemos turėtų išsispręsti keletos savaičių bėgyje. Įdomiausia tai, kad esant tokiai situacijai gamintojas sugalvojo ganėtinai įdomų jos sprendimo būdą.

Kompanijos atstovų teigimu, palaukti naujojo „OnePlus 8 Pro“ modelio keletą savaičių yra verta. „OnePlus“ planuoja užpildyti savo sandėlius Europoje artimiausiu metu, o tuomet žada surengti išpardavimą, kurio metu visi norintys galės įsigyti naująjį flagmaną už patrauklesnę kainą. Pranešama, kad išpardavimo metu bus pasiūlytas žalios spalvos „OnePlus 8 Pro“ modelis su 12 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties.

Kompanijos suplanuoti išpardavimai turėtų vykti kiekvieną ketvirtadienį, 13:00 valandą Lietuvos laiku. Šiuo metu išlieka neaišku ar šie išpardavimai pasieks ir pirkėjus iš Lietuvos, tačiau rekomenduojame patikrinti oficialią kompanijos svetainę jau kitą ketvirtadienį.

Primename, jog „OnePlus 8 Pro” aprūpintas 6,78 colio įstrižainės, QHD+ raiškos AMOLED ekranu. Džiugina ir tai, jog bendrovė, pernai pirmoji pristačiusi itin sklandų naudojimo pojūtį suteikiantį 90Hz atsinaujinimo dažnį, šiemet jį kilstelėjo iki 120Hz. Kaip ir buvo galima tikėtis, „OnePlus 8 Pro” aprūpintas geriausia geležimi rinkoje. Čia rasime ir „Snapdragon 865” procesorių ir naujausios LPDDR5 standarto operatyviąją atmintinę bei greitą UFS 3.0 vidinę talpyklą.

Kompanija labai didžiuojasi visaverčiu 5G palaikymu (sub-6Ghz ir milimetrinių bangų standartai), kurį suteikia „Qualcomm X55” modemas, montuojamas naujajame „Snapdragon” procesoriuje, bei Wi-Fi 6, kuris turėtų padėti pasiekti net iki 9,6Gbps siekiantį atsisiuntimo greitį.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus 8

Aliexpress

Gearbest
643€

Geriausios kainos

OnePlus 8 Pro

Aliexpress