„OnePlus“ tobulina savo įrenginių kameras – žadamas didžiulis „OnePlus 7 Pro“ atnaujinimas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-05-25
„OnePlus“ tobulina savo įrenginių kameras – žadamas didžiulis „OnePlus 7 Pro“ atnaujinimas
0 Pasidalinimai
150 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ visai neseniai pristatė naujuosius savo išmaniuosius „OnePlus 7“ ir „OnePlus 7 Pro“. Pirmieji įsigiję „Pro“ modelį jau kuris laikas nerimsta dėl kiek nuviliančios kameros rezultatų. Pristatymo metu buvo paskelbta, jog šis įrenginys patenka tarp trijų geriausių „DxOMark“ įvertintų telefonų, tačiau realybė ne visai tokia.

Kaip tikriausiai žinote, „OnePlus 7 Pro“ agrindinė kamera pagrįsta jau gana plačiai pasklidusiu 48 megapikselių „Sony IMX586“ jutikliu. Daugiau galimybių prideda 16 megapikselių plataus kampo jutiklis su f/2.2 diafragma ir 8 MPx teleobjektyvas su f/2,4 šviesos pralaidumu ir 3x optiniu priartinimu. Pagal „DxOMark“ tokia kombinacija jų atliekamuose testuose surinko 111 taškų ir įrenginys turėtų lygiuotis į tokius flagmanus kaip „Samsung Galaxy S10+“ ar „Huawei P30 Pro“.

Oficialiame „OnePlus“ diskusijų forume vartotojai pradėjo kelti nepasitenkinamą dėl kameros kokybės, nes pakankamai logiška ir normalu, jog perkant nepigų telefoną – norisi gauti tai kas iš esmės buvo žadama. Žinoma, kaip ir buvo galima tikėtis, aistras raminti puolė kompanijos darbuotojai, kurie patikino, kad yra ruošiamas naujas programinės įrangos atnaujinimas.

„Kameros technikų komanda visąlaik dirba ties analizavimu ir problemų sprendimu. Su kiekvienu programinės įrangos atnaujinimu Jūs gaunate ir kameros atnaujinimą, kuris padeda gerinti kokybę. Aš tikiu, kad kai kurie iš Jūsų jau gavo sistemos atnaujinimą nuo tada kai įsigijote telefoną. Tai pastebimai pagerina kameros kokybę ir Jūs tikrai nenorite to praleisti“, - taip savo komentare pareiškė vienas iš „OnePlus“ darbuotojų.

Antroje savo komentaro dalyje „OnePlus“ atstovas patvirtino apie artėjantį atnaujinimą ir trumpai užsiminė kas bus atnaujinta. Deja, tačiau tikslios operacinės sistemos atnaujinimo datos taip ir nepaskelbė.

„Šiuo metu mes dirbame ties nauju atnuajinimu, kuris pasirodys už savaitės ar kiek daugiau. Su atnaujinimu bus patobulintas HDR ir bei naktinės fotografijos režimai, o taip pat bus atlikta nemažai smulkių pakeitimų, kuriuos išgirdome iš Jūsų bei apžvalgininkų“.

Jeigu ketinate įsigyti šį išmanųjį telefoną, tai „OnePlus 7 Pro“ kainas visada galite patikrinti portale kaina24.lt.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Blackview A7“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Doogee BL7000“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„LeEco Le 2 X527“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga