Antradienis, gruodžio 11, 2018
Naujienos

„OPPO“ išleis pirmąjį telefoną su „Gorilla Glass 6“

55peržiūros(-ų)

Praeitą mėnesį kompanija „Corning“ oficialiai pristatė savo šeštos kartos „Gorilla Glass“ stiklą ir drąsiai paskelbė, jog tai pats tvirčiausias telefonų ekranams skirtas stiklas pasaulyje. Visi su nekantrumu laukia, kol vienas iš gamintojų panaudos šią technologiją savo gaminiuose ir vartotojai galės iš tiesų prie jos prisiliesti. Panašu, kad pirmūnu taps „Oppo“ – keleto savaičių bėgyje turėtų pasirodyti naujas šio gamintojo telefonas su „Gorilla Glass 6“.

Šiais laikais galima teigti, jog išmaniojo telefono ilgaamžiškumą apsprendžia tai, kiek patvarus yra jo ekranas. Kiekvienas telefonų naudotojas bando kokiais nors būdais apsaugoti savo įrenginio ekraną ir taip prailginti jo gyvavimo laiką. Ši problema kamuoja ne tik paprastus vartotojus, tačiau ir telefonų gamintojus.

Specialios paskirties stiklo ir keramikinių dalių gamintojas „Corning“ pristato „Gorilla Glass“ kaip geriausią pasirinkimą visai elektronikos pramonei. Šios kompanijos naudoja ne tik tokie išmaniųjų telefonų gigantai kaip „Sony“, „Samsung“ ar „OPPO“, tačiau ir gerai žinomi kompiuterių gamintojai – „Asus“, „Dell“, „Hewlett-Packard“ ir kiti. Visi jie siekia sukurti gerai atrodančius ir patvarius produktus.

Neseniai atlikti pasaulinė vartotojų apklausa atskleidė, kad statistinis telefono naudotojas savo įrenginį ant žemės numeta net 7 kartus per metus. Pusę kritimų telefonas patiria iš 1 metro arba mažesnio aukščio. Siekdami pagerinti stiklo patvarumą ir atsparumą smūgiams, „Corningsukūrė naują medžiagą. Tai suteikia galimybę naujos kartos „Gorilla Glass“ atlaikyti net 15 kritimų ant kieto paviršiaus iš vieno metro aukščio. Lyginant su praeita karta, šis rezultatas yra dvigubai geresnis.

Kompanija „OPPO“ visada siekė koncentruotis į pagrindinius jaunų vartotojų poreikius ir juos išpildyti. Ji jau spėjo užsitikrinti gerą vardą dėl sklandaus įrenginių veikimo bei geros patirties suteikiamos vartotojams. Tai leidžia kompanijai „OPPO“ žygiuoti tarp lyderių išmaniųjų telefonų rinkoje bei glemžtis naujų vartotojų simpatijas.

Įmonės ir prekinio ženklas turi koncentruotis tiek ir į realius, buitiškus vartotojų poreikius, tiek ir į sunkiai įsivaizduojamas naujas technologijas. Tik nuolatinis investavimas į tokių technologijų vystymas gali užtikrinti ilgalaikę sėkmę. Būtent dėl to „OPPO“ įvairiose pasaulio vietose turi savo nuosavus techninių tyrimų centrus, kurių pagrindinė užduotis atrasti ir išbandyti naujas technologijas, kurios galėtų būti pritaikomos jų ateities modeliuose.

Rašyti komentarą