„Oppo“ ketina nustebinti europiečius: netrukus pasirodys du nauji produktai

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-10
„Oppo“ ketina nustebinti europiečius: netrukus pasirodys du nauji produktai
0 Pasidalinimai
359 Peržiūros

Kinijos kompanija „Oppo“ dar birželio mėnesį pristatė „Reno4“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie iki šiol yra prieinami tik Kinijos rinkoje. Tačiau FCC sertifikavimo sistema atskleidžia, jog pastarosios naujienos jau gali būti pakeliui į Europą.

Pasaulinis sertifikavimo forumas (FCC) patvirtino du naujus įrenginius ir kaip dabar aiškėja – tai „Oppo Reno4 5G“ ir „Reno4 Pro 5G“, kurie žymimi kodiniais numeriais CPH2091 ir CPH2089. Pasirodžiusi informacija atskleidžia, kad „Pro“ modelis Europą turėtų pasiekti su „Android 10“ operacinės sistemos versija bei „ColorOS 7.2“ vartotojo sąsaja.

„Oppo“ kartais mėgsta pristatyti kiek pakeistas Kinijai skirtų modelių versijas, kurios skirtos Europai, tačiau šiuo atveju įrenginių specifikacijos neturėtų keistis. Abu naujieji „Oppo“ išmanieji telefonai veikia su „Qualcomm Snapdragon 765G“ procesoriumi, o taip pat turi ir tris kameras nugarėlėje. Ir nors kamerų skaičius vienodas, tačiau jų savybės kiek skiriasi.

„Oppo“ pristatė naujuosius „Reno4“ serijos telefonus: vidutiniokai, kurie nustebins įspūdingomis įkrovimo galimybėmis

Abu modeliai turi 48 MP pagrindinę kamerą, tačiau „Pro“ variante ji papildyta OIS ir lazerinio automatinio fokusavimo galimybėmis. Kitos „Reno4 Pro“ kameros – 13 MP teleobjektyvas su 2x optiniu priartinimu bei 12 MP plataus kampo kamera. Tuo tarpu „Reno4“ turi 8 MP plataus kampo bei 2 MP gylio sensorių.

„Oppo Reno4“ pasižymi 6,43 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Full HD+ raiška, o viršutiniame ekrano kampe ir dvi kameros asmenukėms – 32 MP pagrindinė bei 2 MP gylio sensorius. „Reno4 Pro“ modelis pasižymi 6,55 colių ekranu su Full HD+ raiška, o taip pat turi HDR10+ palaikymą bei 90 Hz atsinaujinimo dažnį. Šio modelio kairiajame kampe – nedidelis apskritimas, kuriame įmontuota 32 MP raiškos kamera asmenukėms.

Kaip jau minėjome, abu išmanieji telefonai veikia su tuo pačiu procesoriumi, tačiau jų atminties konfigūracijos skirtingos. „Oppo Reno4“ turi 8 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 128 GB arba 256 GB vidinės atminties. Tuo tarpu, „Reno4 Pro 5G“ pirkėjai galės rinktis tarp 8 GB ir 12 GB RAM bei atitinkamai 128 GB arba 256 GB vidinės atminties. Nei vienas iš šių modelių neturi atminties kortelių palaikymo.

Būtina paminėti ir įspūdingas baterijų savybes. „Reno4“ serijos išmanieji telefonai turi 4000 mAh talpos baterijas ir nors su tokia talpa sunkiai ką nustebinsi, tačiau įkrovimo savybės – neįtikėtinos. Abu įrenginiai palaiko 65W greitąjį „SuperVOOC 2.0“ įkrovimą, kuris leis pilnai įkrauti telefonus vos per 36 minutes.

Kol kas išlieka neaišku kada šie išmanieji telefonai pasirodys Europoje, tačiau informacija turėtų paaiškėti jau visai netrukus. Primename, kad Kinijoje „Oppo Reno4“ kaina prasideda nuo 375 eurų, o „Reno4 Pro“ galima įsigyti už maždaug 475 eurus. Kainos mūsų regione išlieka nežinomos.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Oppo Reno4 Pro 5G

Aliexpress

Geriausios kainos

Oppo Reno4 5G

Aliexpress