Sekmadienis, spalio 21, 2018
Naujienos

„Oppo“ pradės naudoti „Samsung“ ekranus su lenktais kraštais

81peržiūros(-ų)

Šiai dienai rinkoje yra itin nedaug išmaniųjų telefonų, kurie pasižymėtų lenktais ekrano kraštais. Pagrindinė to priežaistis yra tai, jog šias paneles gamina „Samsung“, kuri iš esmės jas naudodavo tik savo įrenginiuose. Vis dėlto pasirodė informacija, jog Kinijos kompanija „Oppo“ pasiekė susitarimą su Pietų Korėjos milžine dėl šių ekranų tiekimo.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€871,83
Gearbest.com
€1.004,18
Banggood.com
€1.172,62
Ebay.com
€1.426,18

Pranešama, jog „Oppo“ ketina naudoti 6,4 colių įstrižainės OLED ekranus su lenktais kraštais iš „Samsung“. Tikėtina, jog pirmasis kompanijos išmanusis su tokio tipo ekranu turėtų pasirodyti liepos arba rugpjūčio mėnesį. Neatmetama galimybė, jog tai gali būti ir pastaruoju metu itin aktyviai anonsuojamas „Oppo Find X“. Tiesa, tai labiau yra prielaidos nei patvirtinta informacija, nes kolkas apie įrenginius su „Samsung“ ekranais nėra skelbiama.

Verta paminėti ir tai, jog OLED panelės su lenktais kraštais kainuoja maždaug 100 JAV dolerių, todėl tai be abejonės iškeltų ir išmaniojo telefono, kuriame ji naudojama kainą. Taigi, jeigu šio tipo ekranas būtų panaudotas „Find X“ modelyje – reikėtų tikėtis pakankamai aukštos kainos.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.