„Oppo“ ruošia dar vieną flagmaną, laukiama greitojo įkrovimo spartos rekordo

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-03-26
„Oppo“ ruošia dar vieną flagmaną, laukiama greitojo įkrovimo spartos rekordo
0 Pasidalinimai
62 Peržiūros

Kinijos milžinė „Oppo“ ruošiasi dar vieno telefono pristatymo. Kompanijos viceprezidentas Shenas Yirenas neseniai atskleidė šiek tiek informacijos apie planuojamą išleisti „Reno Ace 2“ išmanųjį telefoną. Remiantis pasirodžiusia informacija, ši „Oppo“ naujiena turėtų būti pristatyta balandžio mėnesį. Dar viena viceprezidento atskleista detalė – galimai plonas ir lengvas įrenginys.

Prasidėjus 5G išmaniųjų telefonų erai – pradėjo augti ir įrenginių svoris. Naudojami nauji modemai sunaudoja daugiau baterijos energijos, o ir pats įrenginys kaista kiek greičiau nei įprastai, todėl gamintojai priversti ieškoti tam sprendimų. Nuo to, žinoma, kenčia telefonų svoris ir dabartiniai flagmanai, su 5G palaikymu, sveria daugiau nei 200 ar net daugiau nei 210 gramų.

Nors kiek lengvesnis bus naujasis „Reno Ace 2“ modelis nėra žinoma, tačiau tikėtina, jog jo svoris neviršys 200 gramų. Net neabejojama, jog naujasis „Oppo“ produktas išsiskirs ir aukštesniu ekrano atnaujinimo dažniu bei itin greitu įkrovimu. Pirmos kartos „Reno Ace“ pasižymėjo 90 Hz dažniu, o taip pat ir įspūdingu 65W greituoju įkrovimu. Šis įrenginys gali pasigirti tuo, jog 4000 mAh bateriją gali įkrauti vos per 30 minučių.

Panašių galimybių tikimasi ir iš naujojo „Oppo Reno Ace 2“, kuris mano, jog išsiskirs ne lėtesniu nei 65W greituoju įkrovimu. Naujasis „Oppo“ produktas taip pat turės „MediaTek Dimensity 1000“ procesorių su integruotu 5G modemu bei „Wi-Fi 6“ palaikymu. Kaip bebūtų, didžiausias akcentas tikriausiai išlieka šio telefono įkrovimas. Ar galime tikėtis, jog „Oppo“ šiame įrenginyje pasiūlys dar greitesnį įkrovimą?


Parašyti komentarą