„Oppo” vadovas atskleidė naujojo išmaniojo laikrodžio dizainą: gražiausias šiemet?

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-01-31
0 Pasidalinimai
26 Peržiūros

Dar 2019 metų pabaigoje „Oppo” surengė renginį, kuriame užsiminė apie būsimą išmaniojo laikrodžio ir visiškai belaidžių ausinių pristatymą. Tačiau vakar kompanijos viceprezidentas žengė dar vieną žingsnį į priekį ir pasidalino pirmąja išmaniojo laikrodžio nuotrauka.

Naujasis „Oppo” dėvimas įrenginys turės stačiakampį ekraną, kurio kraštai šiek tiek lenkti, bei dešinėje korpuso pusėje įmontuotus du mygtukus. Tokie dizaino elemento iš pirmo žvilgsnio primena naujausius „Apple Watch”, tačiau „Oppo” produktas vietoje sukamos karūnėlės ir mygtuko turi 2 klavišus, tarp kurių įsiterpusi skylutė. Ji gali būti skirta mikrofonui, kas gali reikšti, kad „Oppo” laikrodžiu bus galima skambinti ar atsiliepti į skambutį, išmanųjį paliekant kišenėje ar kur nors kitur.

Didžiausias klausimas - ar naujasis laikrodis turės eSIM kortelę, ar tiesiog apsiribos Bluetooth bei taip išlaikys mažesnę kainą.

„Oppo” žada šį dėvimą įrenginį pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje vyksiančioje „MWC 2020” parodoje. Kadangi Telefonai.eu komanda jau po truputį pakuojasi daiktus kelionei į šią konfereciją, egzistuoja tikimybė, kad visą informaciją apie „Oppo” lakrodį pranešime iš įvykio vietos.


Parašyti komentarą