Penktadienis, gruodžio 14, 2018
Naujienos

„Oukitel“ netrukus išleis dar vieną itin atsparų telefoną

39peržiūros(-ų)

Kinijos kompanija „Oukitel“ jau yra pristačiusi ne vieną itin atsparų išmanųjį telefoną, o šiandien pasirodė informacija ir apie dar vieną naują modelį. Gamintojas paskelbė, jog visai netrukus prekyboje turėtų pasirodyti naujasis „Oukitel WP1“ itin atsparus išmanusis telefonas.

Naujasis „Oukitel WP1“ pasižymės itin atspariu CSG stiklu, kuris gali atlaikyti įvairius kritimus, o taip pat yra atsparus įbrėžimams. Išmaniojo telefono nugarėlė bus padengta stiklu bei apačioje turės „Bayer ir TPU sudėtinę plokštelę. Tokias nugarėlės struktūra užtikrins įrenginio atsparumą vandeniui, dulkėms bei, žinoma, smūgiams.

Pažvelkime į šio itin atsparaus įrenginio specifikacijas. „WP1“ modelis pasižymės 5,5 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška. Telefonas veiks su „MediaTek Helio P23“ procesoriumi bei turės 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. Išmanusis taip pat turės 5000 mAh talpos bateriją su greito įkrovimo funkcija.

Gamintojas taip pat atkreipia dėmesį į tai, jog „Oukitel WP1“ telefonas turės ir 10 W belaidžio įkrovimo funkciją. Pažymima, kad tai yra pirmasis kompanijos išmanusis su tokio galingumo belaidžiu krovimu. Kol kas dar tiksliai nežinoma kada šis modelis pasirodys prekyboje, tačiau tikėtina, jog tai įvyks dar šį mėnesį.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.