Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„Oukitel“ paskelbė naujojo „U23“ modelio kainą ir pardavimo datas

58peržiūros(-ų)

Kinijos kompanija „Oukitel“ jau kuris laikas anonsavo savo naująjį flagmaną „Oukitel U23“, o dabar jau žinomos ne tik pagrindinės šio išmaniojo telefono specifikacijos, tačiau ir kaina. Išankstinių pardavimų metu įrenginį bus galima įsigyti už 199,99 JAV dolerių, o vėliau jo kaina kils po 10 JAV dolerių kol pasieks 229,99 JAV dolerių ribą.

Naujasis „Oukitel U23“ pasižymės 6,18 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ ekrano raiška. Išmanusis telefonas veiks su „MediaTek Helio P23“ procesoriumi bei turės 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. Pranešama, jog įrenginys taip pat turės 3500 mAh talpos bateriją su 10W belaidžio įkrovimo funkcija.

Išmanusis telefonas nugarėlėje turės dvigubą kamerą, kurią sudarys du 16 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o taip pat rasime ir pirštų antspaudų jutiklį. „Oukitel U23“ priekinėje įrenginio dalyje turės 8 MPx raiškos vaizdo jutikliu pasižyminčią kamerą. Skelbiama, kad išmanusis veiks su „Android 8.1 Oreo“ operacinės sistemos versija.

Kaip skelbia gamintojas, išmaniojo telefono prekyba prasidės lapkričio 19 dieną, o pirmąją savaitę naująjį „U23“ modelį bus galima įsigyti tik už 199,99 JAV dolerio. Pažymima, jog nuo dabar iki lapkričio 19 dienos Jūs galite užsiprenumeruoti kompanijos naujienlaiškį, o tai Jums suteiks galimybę laimėti šį įrenginį visiškai nemokamai

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.