Paaiškėjo galingiausi rugsėjo mėnesio telefonai: vėl naujas lyderis

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-13
Paaiškėjo galingiausi rugsėjo mėnesio telefonai: vėl naujas lyderis
0 Pasidalinimai
4045 Peržiūros

Spaliui vis labiau įsibėgėjant, išmaniųjų telefonų galios testavimo programėlės „Antutu” kūrėjai pagaliau susumavo praėjusio mėnesio testų rezultatus ir paskelbė galingiausius rugsėjo įrenginius.

Pirmą ir antrą vietas, visų nustebimui, užėmė mažai kam girdėti išmanieji - „Vivo” dukterinės kompanijos „IQOO” flagmanai „IQOO 5 Pro” ir jo brolis „IQOO 5”, atitinkamai surinkę 663 752 ir 662 165 taškus. Jie aplenkė ir į trečią vietą nustūmė rugpjūčio lyderį „Xiaomi Mi 10 Ultra”, pelniusį 648 624 balus.

Įdomu tai, kad „IQOO 5” praėjusį mėnesį tenkinosi antra vieta ir ženkliai atsiliko nuo „Xiaomi” flagmano. Tai kokią čia magiją panaudojo tas „IQOO”? Atsakymas, kaip ir galime tikėtis, slypi programinėje įrangoje. Bendrovė išleido atnaujinimą, kuris padidino procesoriaus, o ypač grafikos plokštės taktinį dažnį bei pristatė galybę optimizacijų.

Ketvirtoje vietoje įsitaisęs „Vivo X50 Pro+”, o penketuką užbaigia ypatingasis „Lenovo Legion Pro” (plačiau skaitykite čia). Leidžiantis žemiau, šeštoje pozicijoje randame „ASUS ROG 3” žaidimų galiūną (kartu su „Lenovo Legion Pro” vieninteliai „Snapdragon 865+” savininkai sąraše) su 622 234 taškais, o paskui jį žengia „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Black Shark 3S”.

Kadangi visame dešimtuke tėra vos vienas išmanusis su „Snapdragon 865+”, tai rodo, jog pliuso ženklas prie procesoriaus pavadinimo yra labiau reklaminis triukas, padedantis gamintojams parduoti daugiau telefonų. Praktika rodo, jog kur kas daugiau lemia programinės įrangos optimizacijos, kurios ir leidžia telefonams su įprastu „Snapdragon 865” dominuoti.

Neseniai pradėtame kurti „Antutu” vidutinės klasės galingiausiųjų reitinge staigmenų taip pat nedaug. Pirmoje ir antrose vietose stovi „Redmi 10X Pro 5G” ir „Redmi 10X 5G” su naujaisiais „MediaTek Dimensity 820” lustais, o likusios trejetuko vietos atiteko „Huawei” jos dukterinės bendrovės telefonams su „Kirin 985” procesoriaisi - „Honor 30”, „Huawei Nova 7 Pro” ir „Huawei Nova 7”.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Mi 10 Ultra

Aliexpress