Paaiškėjo, kokiomis naujovėmis pasižymės „iPhone 11”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-08-25
0 Pasidalinimai
25 Peržiūros

Iki Rugsėjo 10 dienos, kai dienos šviesą išvys naujieji Kalifornijos giganto telefonai, kasdien lieka vis mažiau laiko. Tiesa, tai netrukdo suktis gandų malūnui ir toliau nutekinti svarbiausias detales patiems smalsiausiems vartotojams. Naujausias „Bloomberg” pranešimas atskleidė, jog „iPhone 11” nuo pirmtakų skirsis tikrai nežymiai.

Pranešama, jog šiemet pirmąkart kompanijos istorijoje pasirodys „Pro” žodį pavadinime turintys „iPhone.” Būtent jie ir turėtų pasižymėti naujuoju 3 kamerų moduliu nugarėlėje. Toks kiekis jutiklių leis sujungti kiekvieno sensoriaus padarytas nuotraukas į vieną ir taip užfiksuoti kur kas geresnės kokybės kadrą prietemoje.Fotografijos srityje pasitempė ir „Photos” aplikacija, turėsianti geresnes nuotraukų redagavimo galimybes.

Kitas didelis patobulinimas - patobulintas „FaceID” atrakinimas veidu. Dėl naujo daugiakampio jutiklio naująjį „iPhone” bus galima atrakinti net ir jam esant ant stalo. Kitaip tarianti „Apple” pagaliau išpildė bene didžiausią vartotojų skundą, susijusį su veido atpažinimu pagrįtu atrakinimu. „iPhone 11” viduje slėpsis patobulintas „Apple A13” procesorius bei jam talkinantis pagalbinis lustas, dedikuotas papildytos realybės aplikacijoms.

„Bloomberg” užsimena ir apie naują „iPad” su 10,2 colio įstrižainės ekranu, kuris turėtų pakeisti pigiausią šiuo metu rinkoje esantį 9,7 colio „iPad.” Netikėta yra tai, jog, pasak gandų, naujoji planšetė turėtų gauti tokią pat kamerą kaip ir „iPhone 11.” Taip pat paskalos mini pigesnį išmanaus „HomePod” garsiakalbio variantą, dienos šviesą išvysiantį 2020 metais.

Ką manote apie „iPhone 11” naujienas? Jeigu gandai pasitvirtins, ar nenusivilsite tokiu „Apple” telefonu? Laukiame jūsų nuomonių komentaruose.


Parašyti komentarą