Pademonstruotas dar vienas pigus telefonas: „Realme“ metė iššūkį „Xiaomi“

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-30
Pademonstruotas dar vienas pigus telefonas: „Realme“ metė iššūkį „Xiaomi“
0 Pasidalinimai
754 Peržiūros

Kinijos kompanija „Realme“ ir toliau intensyviai darbuojasi išmaniųjų telefonų rinkoje. Gamintojas šiemet pristatė jau ne vien naują produktą, o dabar pademonstruota ir dar viena naujiena. Malaizijoje surengto pristatymo metu pademonstruotas naujasis „Realme C11“ modelis, kuris taps tiesioginiu konkurentu ir šiandien pristatytiems naujiems „Redmi“ biudžetiniams telefonams.

Naujasis „Realme C11“ išmanusis telefonas pasižymi 6,5 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška. Kaip teigia pats gamintojas, įrenginio priekinė dalis 88,7 proc. padengta ekranu, o viršutinėje jo dalyje rasime ir vandens lašo formos išpjovą. „Realme“ asmenukėms įmontavo 5 MP raiškos vaizdo kamerą.

Išmanusis tapo ir antruoju telefonu rinkoje, kuris naudos naująjį „MediaTek Helio G35“ procesorių. Pastarąjį lustą savo naujienoje nusprendė panaudoti ir „Xiaomi“, o apie tai plačiau skaityti galite čia. „Realme C11“ taip pat turės 2 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties, kurią dar bus galima praplėsti ir atminties kortele. Telefone bus įdiegta „Android 10“ operacinės sistemos versija su „Realme UI“ vartotojo sąsaja.

„Realme“ savo naujienos nugarėlėje įmontavo dvigubą kamerą, kurią sudarys 13 MP pagrindinis sensorius su f/2.2 diafragma. Greta šios kameros rasime ir 2 MP portretams skirtą sensorių, o tame pačiame kamerų stačiakampyje įmontuota ir LED blykstė. Išmaniojo telefono veikimą palaikys 5000 mAh talpos baterija su 10W greituoju įkrovimu.

Pranešama, kad naujasis „Realme C11“ kainuos maždaug 90 eurų. Pirkėjai šį įrenginį galės įsigyti žalios arba pilkos spalvos. Bent jau kol kas nėra žinoma ar ši „Realme“ naujiena pasirodys Europoje, tačiau atsiradus tokiai informacijai – mes būtinai apie tai pranešime.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Realme C11

Aliexpress