Pagaliau ruošiamas tikras „Poco F1” įpėdinis? Didžiulė baterija, originalus dizainas ir nedidelė kaina

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-24
Pagaliau ruošiamas tikras „Poco F1” įpėdinis? Didžiulė baterija, originalus dizainas ir nedidelė kaina
0 Pasidalinimai
557 Peržiūros

Šiemet „Xiaomi” dukterinė kompanija „Poco” sulaukė itin kontraversiškų vertinimų. Po beveik prieš dvejetą metų išleisto „Poco F1”, sulaukusio itin teigiamų atsiliepimų, bendrovė nusprendė nebekurti nuosavų išmaniųjų ir tiesiog savo logotipu žymėti tam tikrus „Xiaomi” modelius bei juos pardavinėti už Kinijos ribų. „Redmi K30” tapo „Poco X2”, o „Poco F2 Pro” tėra tarptautinei rinkai skirtas „Redmi K30 Pro”. Tačiau situacija netrukus gali pasikeisti - internete pasirodė informacija apie dar niekur nematytą „Poco” įrenginį.

Prietaisas aptiktas įvairių šalių sertifikavimo tarnybose - amerikiečių FCC, Indijos BIS, „TÜV Rheinland” Japonijos padalinio duomenų bazėse. Apie paslaptingus „Poco” telefonus, žymimus M2007J20CG ir M2007J20CT modelio numeriais kalba ir žinomi informacijos nutekintojai. Detaliausius duomenis pateikia @the_tech_guy paviešintas FCC dokumento atvaizdas, pateikiantis keletą svarbių faktų apie išmanųjį.

Remiantis šia informacija, naujajame „Poco” veiks „MIUI 12” vartotojo sąsaja, viduje bus montuojama BN57, kurios talpa, pasak Japonijos sertifikavimo agentūros, bus net 5160mAh. Įrenginys taip pat palaikys MDY-12-EA „Xiaomi” įkrovilį, kurio galia sieks 33W.

„Twitter” vartotojas Aguns įsitikinęs, kad telefonas turės AMOLED technologijos ekraną, pasižymintį šiųmečiu mados klyksmu - 120Hz atsinaujinimo dažniu. Tiesa, informacijos apie tai, koks procesorius bus montuojamas „Poco” naujienoje, kol kas nėra. Kita vertus, kadangi siekianti iki minimumo sumažinti kainą įrenginys palaikys tik 4G ryšį, galime atmesti pačius pajėgiausius „Snapdragon” ir „MediaTek” lustus.

Kalbant apie dizainą, neryškiuose brėžiniuose matoma, kad per nugarėlės vidurį eis plati tekstūruota juosta, o apatinėje dalyje puikuosis diždiulis „Poco” logotipas. Kamerų modulis bus užapvalinto keturkampio formos. Pagrindinis jutiklis turėtų pasižymėti 64MP raiška.

Nors dauguma internautų laikosi nuomonės, kad šis jau legenda spėjusio tapto prekės ženklo modelis vadinsis „Poco X3”, ekspertai laikosi kiek kitokios nuomonės. Kadangi išmaniojo dizainas originalus, labai didelė tikimybė, jog tai yra ilgai lauktas „Poco F2”, kurio kaip tik ir trūksta dabartinėje kompanijos modelių linijoje.

Kadangi tai tėra spekuliacijos, pagrįstos oficialios informacijos nuotrupomis, sunku pasakyti, kada šis „Poco” išmanusis debiutuos ir kokiose rinkose bus prieinamas. Visgi fanai deda daug vilčių, kad jam pavyks pakartoti įspūdingą „Poco F1” sėkmę.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Poco X3 NFC

Aliexpress

Gearbest
197€