Papuoškite savo telefoną „Huawei P40“ serijai skirtais ekrano fonais

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-03-30
Papuoškite savo telefoną „Huawei P40“ serijai skirtais ekrano fonais
0 Pasidalinimai
125 Peržiūros

Kone kiekviena kompanija, pristatydama savo naujausius flagmanus, panaudoja gausybę įvairiausių smulkmenų, kurios susijusios būtent su tais įrenginiais. Ne išimtis tapo ir naujieji „Huawei P40“ serijos telefonai. Kinijos milžinė „Huawei“ kartu su šiais modeliais išleido ir naują „EMUI 10.1“ vartotojo sąsajos versiją, o pastaroji turi ir visiškai naujų, puikiai atrodančių ekrano fonų.

Ekranų fonai su naujais pasirodžiusiais telefonais dažnai sulaukia nemažai teigiamų įvertinimų, tačiau dažniausiai jie būna prieinami tik tų telefonų savininkams. Kaip bebūtų, jeigu Jums patinka naujieji „Huawei P40“ serijos įrenginių paveikslėliai – juos galite parsisiųsti paspaudę čia. Jūs rasite 23 skirtingus variantus.

Primename, kad praėjusį ketvirtadienį „Huawei“ pristatė šiuos telefonus – „Huawei P40“, „P40 Pro“ ir „P40 Pro+“, tačiau mūsų rinkoje bus prieinami tik pirmieji du modeliai. Neabejotinai daugiausiai dėmesio sulaukė „Huawei P40 Pro“, kuris jau dabar vadinamas vienu geriausiu išmaniuoju rinkoje. Greičiausiai, sunku būtų tikėtis kitaip, kai flagmanas gali pasigirti tokiu prabangiu dizainu, visomis kryptimis lenktu ekranu bei galingiausiu gamintojo „Kirin 990 5G” procesoriumi, palaikančiu 5G ryšį.

Tačiau „P40 Pro” labiausiai sužavės tuos, kurie ieško geriausios kameros rinkoje, neatsiliekančios ir netgi lenkiančios „Google Pixel 4”, „Samsung Galaxy S20” ir „iPhone 11 Pro”. Šio telefono galinių kamerų komplektą sudaro šie sensoriai:

  • Didžiausią jutiklį rinkoje turinti pagrindinė f/1.9 50MP kamera su OIS
  • Itin plataus kampo f/1.4 40MP kamera su OIS
  • Periskopinė f/3.4 12MP kamera su 5x optiniu priartinimu ir OIS
  • ToF kamera 3D gylio informacijai

Kaip ir pirmtakuose, „P40 Pro” kamerų stiprybė labiausiai matoma tamsoje. Prastesnio apšvietimo sąlygomis užfiksuotos nuotraukos yra išskirtinai detalios ir be optinio triukšmo pėdsakų. Fotografijos universalumą dar labiau praturtina kokybiškos itin plataus kampo ir periskopinė kameros.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Huawei P40 Lite

Aliexpress

Geriausios kainos

Google Pixel 4a

Aliexpress