Pasiekite naujus bėgimo rekordus: „Garmin” pristato revoliucinius sporto įrenginius

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-16
Pasiekite naujus bėgimo rekordus: „Garmin” pristato revoliucinius sporto įrenginius
0 Pasidalinimai
139 Peržiūros

Šiandien, rugsėjo 16 d., „Garmin“ pristato naujus gaminius, galinčius padidinti sportininkų profesionalumą ir pagerinti pasiekimus, taip pat nesukeliančius papildomo pavojaus jų sveikatai. Pažangus GPS laikrodis bėgikams ir triatlono varžybų dalyviams „Forerunner 745“ ir „HRM-Pro“ širdies ritmo monitorius yra su populiariomis funkcijomis, taip pat patobulinti, kad geriau išanalizuotumėte savo rodiklius. 

„Forerunner 745“ pateikia išsamius treniruotės duomenis internete, yra įdiegta treniruočių programų ir kitų išmaniojo laikrodžio funkcijų, be kurių neįsivaizduojama sportininkų ir aktyvistų kasdienybė. Nesvarbu, ar ruošiatės bėgti, važiuoti ar plaukti, „Forerunner 745“ pateiks veiklos statistinius duomenis ir jų analizę, galinčius padėti Jums pasiekti tikslus. Įdiegtos technologijos suteikia galimybę išskirti dešimtis veiklos profilių, įskaitant triatloną, plaukimą, bėgimą ir kt., sportininkai gali parengti savo treniruočių programą ir nusistatyti režimą, taip pat lengvai prisijungti prie atliekamos veiklos pertraukų metu, spustelėję mygtuką. 

„Daugelį metų „Garmin“ pasirinkę sportininkai su prietaisu „Forerunner 735X“ pasiekdavo finišo liniją, todėl mes džiaugiamės galėdami jiems pasiūlyti naujų techninių galimybių su pažangiuoju „Forerunner 745“, – sakė Danas Bartelas, „Garmin“ viceprezidentas, atsakingas už pasaulinius pardavimus. „Prietaisas „Forerunner 745“, pasiimtas į sunkias bėgimo varžybas, sudėtingą važiavimo dviračiu etapą arba ilgą plaukimą, suteikia priemonių, kurios jau tapo neatsiejama sportininkų kasdienio gyvenimo dalimi, siūlo naujų atsigavimo po fizinio krūvio ir atsipalaidavimo galimybių bei sveikatos rodiklių stebėjimo funkcijų, kurios padės tiems, kas naudojasi prietaisu, pagerinti savo asmeninius pasiekimus ir savijautą ne tik treniruočių metu, bet ir po jų.“

Kad sportininkai galėtų geriau pasiruošti varžyboms ar parengti treniruočių ciklą, „Forerunner 745“ įdiegtos pagrindinės „Firstbeat Analytics“ funkcijos. Sportininkai taip pat gauna rekomendacijų dėl treniruočių pagal dabartinį savo krūvį ir deguonies suvartojimo (VO2) rodiklį. „Forerunner 745“ suderinamas su bėgimo dinamikos jutikliu „Running Dynamics Pod“ ir „Garmin“ širdies ritmo monitoriumi „HRM-Pro“.

Pulsometras „HRM-Pro“, kurio duomenys gali būti perduoti dvejopu būdu (naudojamasi ANT+ jungtimi arba BLUETOOTH technologija), teikia širdies ritmo duomenis realiu laiku. Sportininkai gali lengvai gauti tikslius širdies ritmo duomenis: matyti „Garmin“ prietaise, atsidaryti kitas internetines programas arba prisijungti treniruoklių salėje. Pateikiami duomenys, susiję su bėgimo dinamika, įskaitant sąlyčio su žeme laiką, ritmą, žingsnio ilgį ir kt., kad bėgikai galėtų pagerinti savo sportinę formą. Vandenyje „Forerunner 745“ matuoja atstumą, judesių skaičių ir tempą. Taip pat „HRM-Pro“ išsiskiria atsparumu vandeniui (5 ATM), automatiškai persiunčia širdies ritmo duomenis į suderintą išmanųjį laikrodį, kad būtų analizuojami su kitais rodikliais. Važiuojant dviračiu, „Forerunner 745“ išmanusis laikrodis teiks tokius duomenis kaip kairės ir dešinės pusiausvyra, sėdėjimo ir stovėjimo laikas, platformos centro poslinkis ir galios fazės. Teikdamas duomenis poilsio laiku, „Forerunner 745“ taip pat atsižvelgs į tokius veiksnius kaip stresas visos dienos metu, miego kokybė ir kasdienis aktyvumas. 

Laikrodis suteikia galimybę automatiškai sinchronizuoti vidaus ir lauko treniruotes, naudojantis „Garmin Connect“ arba kitomis programomis, įskaitant „TrainingPeaks“ ir „TrainerRoad“, taip pat suderinamas su „Garmin Coach“ nemokamų treniruočių platforma. Ruošdamiesi bėgti arba važiuoti dviračiu, sportininkai gali planuoti maršrutus su maršrutu programa „Garmin Connect“. 

„Forerunner 745“ suteikia sportininkams malonumą mėgautis mėgstamomis melodijomis treniruočių metu ir be išmaniojo telefono. Laikrodyje galima išsaugoti iki 500 dainų, jis suteikia galimybę sinchronizuoti grojaraščius, prisijungiant prie muzikos klausymosi ir atsisiuntimo platformų: „Spotify“, „Amazon Music“ arba „Deezer“. Laikrodis taip pat palaiko bekontakčio „Garmin Pay“ atsiskaitymo sprendimą.

Net ir judant, „Forerunner 745“ užtikrina, kad sportininkai turės ryšį, gaus tekstinius pranešimus ir galės peržiūrėti socialinę žiniasklaidą, el. pranešimus ir kt. Nesvarbu, ar sportuojate su draugais, ar individualiai, įdiegtos saugos ir sekimo funkcijos apima nelaimingų atsitikimų nustatymą ir pagalbos iškvietimą, taip pat Jūsų artimiesiems leidžiama stebėti, kur esate.

„Forerunner 745“ baterija veikia iki vienos savaitės, jeigu veikia išmaniojo laikrodžio režimu, iki 16 valandų – GPS režimu ir iki 6 valandų – GPS režimu, klausantis muzikos. Rekomenduojama mažmeninė „Forerunner 745“ kaina yra 499,99 euro. Prietaise „HRM-Pro“ su lengvu širdies ritmo matuoklio modeliu ir patogiu dirželiu taip pat yra keičiama baterija, veikianti iki vienų metų. Rekomenduojama mažmeninė „HRM-Pro“ kaina yra 129,99 euro. 


Parašyti komentarą