Pasiilgote kompaktiškų įrenginių? Netrukus pasirodys mažiausias „Android 10“ telefonas, privalote tai pamatyti!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-22
Pasiilgote kompaktiškų įrenginių? Netrukus pasirodys mažiausias „Android 10“ telefonas, privalote tai pamatyti!
0 Pasidalinimai
1427 Peržiūros

Sutelktinio finansavimo platformos – menka naujiena, o joje galima rasti pačių įdomiausių produktų. Tikriausiai Jūs dar nesate girdėję apie kompaniją „Unihertz“, kuri pirmąjį savo telefoną pristatė 2017 metais, tačiau šiandien jie tikrai atkreips Jūsų dėmesį.

Mūsų jau minėtais 2017 metais ši kompanija pristatė mažiausią pasaulyje 4G išmanųjį telefoną, kuris buvo žinomas kaip „Jelly“. Praėjus trims metams – pasirodys antrasis modelis, kuris pretenduoja tapti mažiausi 4G telefonu su „Android 10“ operacine sistema. Tiesa, gamintojas ne tik patobulino savo produktą, tačiau ir ištaisė ankstesnio modelio problemas – sunkiai veikiančią klaviatūrą ar tragišką baterijos tarnavimo laiką.

Naujasis „Jelly 2“ turėtų patikti kompaktiškų telefonų mėgėjams, ką sufleruoja ir jo statusas, nes šio įrenginio ekranas bus vos 3 colių įstrižainės. Žinoma, pirmojo modelio ekrano įstrižainė siekia vos 2,4 colio, tačiau juo naudotis buvo praktiškai neįmanoma. Taigi, toks gamintojo sprendimas yra logiškas ir puikiai suprantamas, o dar viena savybė, kurią būtina paminėti – ekrano taškų tankis, kuris sieks 326 PPI. Palyginimui, „Apple iPhone SE“ turi identišką ekrano taškų tankį.

Išmanusis telefonas veiks su „MediaTek Helio P60“ procesoriumi, o taip pat turės ir 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Kaip tokiam mažam telefonui, „Jelly 2“ turės tikrai neblogas savybes, kurias taip pat papildys ir 2000 mAh talpos baterija, 8 MP raiškos asmenukių bei 16 MP pagrindinė kamera. Įdomu ir tai, jog šio telefono nugarėlėje rasime ir pirštų antspaudų jutiklį.

Dar teksto pradžioje minėjome, jog „Jelly 2“ pretenduoja tapti mažiausiu išmaniuoju telefonu su „Android 10“ operacine sistema, todėl nesunku nuspėti, jog būtent ši platformos versija ir bus įdiegta į įrenginį. „KickStarter“ platformoje galite prisidėti prie telefono pasirodymo prekyboje, o jo kaina siekia 129 JAV dolerius.

Įdomu ir tai, jog sutelktinis finansavimas šiam telefonui prasidėjo liepos 21 dieną, o reikiama suma surinkta vos per 175 sekundes. „Unihertz“ siekė surinkti 43 684 eurus, o teksto rašymo metu surinkta suma siekė jau daugiau nei 400 tūkst. eurų. Įsigyti ar tiesiog prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo galite paspaudę čia.


Parašyti komentarą