Penktadienis, gruodžio 14, 2018
Naujienos

Pasirodė „Meizu 16 Plus“ priekinės panelės nuotrauka

51peržiūros(-ų)

Kinijos kompanija „Meizu“ šiemet pristatė jau ne vieną išmanųjį telefoną, o pastaruoju metu netyla kalbos apie dar du naujus įrenginius. Jau kuris laikas sklando gandai apie dar kuriamus „Meizu 16“ ir „Meizu 16 Plus“ flagmanus, o visai neseniai pasirodė ir „Plus“ modelio priekinės panelės nuotraukos.

Kaip galima matyti iš nuotraukos naujasis „Meizu 16 Plus“ turėtų pasižymėti itin siaurais rėmeliais, tiek ekrano viršuje, tiek ir apačioje. Priekinė kamera įmontuota dešinėje viršutinės ekrano dalies pusėje. Akivaizdu, jog išmanusis telefonas pasižymės 18:9 ekrano kraštinių santykiu. Tikėtina, jog ekrano įstrižainė sieks 6,5 colių. Jeigu visa ši informacija pasitvirtins, tai šis išmanusis taps didžiausiu per visą „Meizu“ kompanijos istoriją.

Remiantis ankstesniais gandais, „Meizu 16 Plus“ turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 845“ procesoriumi bei 8 GB operatyviosios (RAM) atminties. Tikriausiai nieko nenustebins ir tai, jog tikimasi, kad įrenginys turės pirštų antspaudų jutiklį ekrane, tačiau šiuos gandus girdėjome apie visus šiemet jau pasirodžiusius flagmanus. Dar įdomiau yra tai, kad standartinė „Meizu 16“ versija greičiausiai turės identiškas specifikacijas.

Kol kas nėra žinoma kada oficialiai bus pristatyti „Meizu 16“ ir „Meizu 16 Plus“ išmanieji telefonai. Kai kurių šaltinių teigimu, šių įrenginių pristatymas turėtų įvykti jau rugpjūčio mėnesį.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.