Pasirodė nauja informacija apie „Galaxy S10“ serijos telefonus

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-01-21
0 Pasidalinimai
8 Peržiūros

Dar neprasidėjus 2019 metams internete plito daugybė informacijos apie Pietų Korėjos milžinės „Samsung“ naująją flagmanų seriją. „Samsung Galaxy S10“ išmaniųjų telefonų serija yra bene laukiamiausia šiemet, o gandai apie šiuos įrenginius pasirodo kone kasdien. Internete pasirodė naujos informacijos apie įrenginių kamerų konfigūracijas.

Remiantis informacija, kurią turi „evleaks“, naująją „Galaxy S10“ seriją sudarys trys modeliai - „Galaxy S10E“, „Galaxy S10“ ir „Galaxy S10+“. Visi trys išmanieji telefonai turės nedidelę ekrano skylutę, kurioje bus įmontuotos priekinės kameros. Pats gamintojas tai vadina „Infinity-O“ ekranu. Nugarėlėje esančios kameros bus įmontuotos horizontaliai, kaip praėjusių metų rudenį pristatytame „Galaxy Note9“ modelyje.


Kaip galima suprasti iš šių įrenginių pavadinimų, „Samsung Galaxy S10E“ bus pigiausias modelis, kuris nugarėlėje turės dvigubą kamerą. „Galaxy S10“ ir „Samsung Galaxy S10+“ modeliai nugarėlėje turės trigubą kamerą, o didysis „S10+“ priekinėje dalyje turės ir antrąją kamerą, skirtą asmenukėms.

Iš anksčiau pasirodžiusios informacijos, žinome, jog visi „Galaxy S10“ serijos išmanieji telefonai turės ekrane įmontuotus pirštų antspaudų jutiklius. Tai reiškia, kad ši „Samsung“ serija taps pirmąja kompanijos serija su tokia technologija. Buvo pasirodę ir gandų, jog vienas iš šių modelių gali palaikyti 5G ryšio technologiją, tačiau kol kas apie tai daugiau informacijos nėra.

Primename, jog „Samsung Galaxy S10“ serijos telefonų pristatymas numatytas vasario 21 dieną.


Parašyti komentarą