Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

Pasirodė pirmosios tikros „Elephone U2“ telefono nuotraukos

59peržiūros(-ų)

Kinijos kompanija „Elephone“ jau kuris laikas dirba ties savo naujuoju flagmanu, kuris bus žinomas kaip „Elephone U2“. Šiandien internete pasirodė ir šio išmaniojo telefono nuotraukos, kuriomis atskleidžiama kaip atrodys telefono nugarėlė.

Kaip galima matyti iš nuotraukų, išmanusis telefonas nugarėlėje turėtų turėti trigubą kamerą, kurių išdėstymas primena „Huawei P20 Pro“ panaudotą sprendimą. Taip pat galima matyti, jog įrenginys galimai turės tris spalvinius variantus.

Naujasis „Elephone U2“ turėtų pasižymėti 6,26 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška. Pranešama ir tai, jog šis išmanusis telefonas turėtų veikti ir su naujausia „Android 9.0 Pie“ operacinės sistemos versija.

Įdomu ir tai, jog kiek anksčiau buvo pasirodę pranešimų, kad naujasis „Elephone“ įrenginys turėtų būti pagamintas ir su panašiu mechanizmu kaip „Vivo NEX“. Tai reiškia, kad šio telefono priekinės kameros būtų įmontuotos specialiame mechanizme, kuris išlystų iš korpuso kuomet aktyvuotumėte priekines kameras.

Kol kas daugiau informacijos apie šį „Elephone“ flagmaną nėra pateikiama, tačiau tikėtina, jog dar šį mėnesį turėtų paaiškėti ir tikslios jo specifikacijos bei galutiniai dizaino sprendimai. Telefonai.eu pasistengs apie tai informuoti, kai tik pasirodys daugiau informacijos.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.