Paskelbtas galingiausių 2019 metų Android telefonų dešimtukas

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-02-15
0 Pasidalinimai
46 Peržiūros

Vasario mėnuo išmaniųjų telefonų rinkai yra ypatingas - šiuo metų laiku pristatomi pagrindiniai metų aukščiausios klasės modeliai, pasižymintys galingiausiomis specifikacijomis. Tačiau dėl šios priežasties įrenginiai, debiutavę praėjusių metų pabaigoje, lieka žiniasklaidos dėmesio pakraštyje. Šiandien nusprendėme panagrinėti, remdamiesi „AnTuTu” duomenimis, kurie 2019-ųjų išmanieji yra patys galingiausi.

Galingiausi aukščiausios klasės Android telefonai

Praėjusių metų spartos lyderiais tapo ir pirmas 3 topo vietas užsitarnavo „Vivo”. Nors šis prekės ženklas Vakarų rinkoje nėra gerai žinomas, savo tėvynėje Kinijoje „Vivo” yra vienas lyderių pagal parduodamų įrenginių skaičių.

„Vivo NEX3 5G”

4-5 vietas užėmė „OnePlus” išmanieji - „OnePlus 7T Pro” ir „OnePlus 7T”. Šis gamintojas priklauso tam pačiam koncernui kaip ir minėtasis „Vivo” bei „OPPO”. Paskutinėje topo pozicijoje matome „Huawei Mate 30 Pro 5G”, kuris vienintelis iš dešimtuke atsidūrusių telefonų turi ne „Snapdragon 855+” procesorių, o savo gamybos „Kirin 990 5G”. Deja, tai šiam modeliui neįšėjo į naudą - vis dar esame priversti stebėti tradicinį „Huawei” flagmanų spartos atsilikimą nuo konkurentų.

Deja, dešimtuke nematyti nė vieno „Xiaomi” modelio. Tai galima paaiškinti kompanijos susitelkimu į naujos kartos „Mi 10” serijos telefonus, debiutavusius prieš kelis dienas (plačiau skaitykite čia) ir tapusiais vienais pirmųjų prietaisų su naujuoju „Snapdragon 865” procesoriumi. Esame tikri, kad „Xiaomi Mi 10” ir „Xiaomi Mi 10 Pro” padės įmonei sugrįžti į flagmanų galios Olimpą.

Galingiausi vidutinės klasės Android telefonai

„AnTuTu” jau kurį laiką skelbia ne tik aukščiausios klasės, bet ir vidutinės kainų kategorijos išmaniųjų galios topą. Didžiausia dešimtuko staigmena tapo pirmąją vietą užėmęs „OPPO Reno 3 5G”, turintis ne ko nors kito, o neseniai autsaideriais laikytų „MediaTek Dimensity 1000L” procesorių. Šiam lustui netgi pavyko labai stipriai atsiplėšti nuo „Samsung Exynos 980” turinčio „Vivo X30 Pro 5G”.

Ganėtinai netikėta buvo tai, kad „Redmi K30 5G”, vienas iš paskutiniųjų telefonų debiutavusių pernai, ir turintis daug žadėjusį „Snapdragon 765G”, atsidūrė tik trečioje vietoje. Užtat „Kirin” procesoriams šioje kategorijoje sekėsi kiek geriau - juos turintiems išmaniesiems atiteko 5-7 vietos.

„Redmi K30 5G”

Tuo metu „Snapdragon 730G”, veikiančiam ir mūsų skaitytojų pamėgtame „Xiaomi Mi Note 10”, stipriau pasispardyti nepavyko ir jo varomiems telefonams teko tenkintis 9 ir 10 vietomis.

Kita vertus, būtina pastebėti, jog didelis surinktų taškų kiekis tokiose programėlėse kaip „AnTuTu” nebūtinai reiškia, kad išmanusis veiks idealiai - dauguma kinų gamintojų sukčiauja padidindami procesoriaus taktinį dažnį, vos tik vartotojas paleidžia galios testavimo aplikaciją. Žodžiu, šie topai neturėtų nulemti telefono modelio pasirinkimo.

Kiek taškų „AnTuTu” surenka jūsų įrenginys? Laukiame komentarų!


Parašyti komentarą