Pigių „Xiaomi“ telefonu savininkai turėtų suklusti: netrukus sulauksite „MIUI 12“ atnaujinimo

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-12
Pigių „Xiaomi“ telefonu savininkai turėtų suklusti: netrukus sulauksite „MIUI 12“ atnaujinimo
0 Pasidalinimai
2893 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ yra vienas tų gamintojų, kuris itin aktyviai atnaujina savo išmaniuosius telefonus. Ir kai daugelis kitų kompanijų rūpinasi pagrindine aukščiausios klasės produktais, tai „Xiaomi“ neapleidžia ir pigesnių bei senesnių modelių. Po „Android 10“ išleidimo gamintojas pradėjo savo įrenginių atnaujinimą į naująją „MIUI 12“.

„Xiaomi“ atnaujinimų etapus suskirstė į keturias grupes – pirmoji, žinoma, priklauso flagmanams, antroji vidutinės klasės, o į trečiąją bei ketvirtąją patenka vidutinės bei biudžetinės klasės produktai. Šiai dienai kinai jau yra link finišo tiesiosios, atnaujinant antrajai grupei priskirtus įrenginius, o tai reiškia, kad artėja ir pigesnių telefonų atnaujinimo metas.

Pranešama, kad geros naujienos netrukus turėtų pasiekti „Redmi 8A“ ir „Redmi 7A“ išmaniųjų telefonų savininkus. Būtent šie telefonai turėtų būti vieni pirmųjų iš trečiosios grupės, kurie gaus „MIUI 12“, o tuo pačiu ir „Android 10“ atnaujinimą. Tikėtina, kad naujiniai įrenginius gali pasiekti jau kitą mėnesį, o bandomosios versijos gali būti prieinamos artimiausiomis dienomis.

Kinai jau yra atnaujinę pagrindinius savo telefonus, tokius kaip „Xiaomi Mi 9“, „Redmi K20“ ar „Redmi Note 8“ serijose, ir dabar akivaizdu, kad naujiniai pradės keliauti į pigesnius produktus. Ir nors „Xiaomi“ yra patvirtinę tai, jog atnaujinimus gaus „8A“ ir „7A“ modeliai, tačiau kol kas išlieka neaišku ar „MIUI 12“ tuo pačiu laiku pasieks tiek kiniškus, tiek ir europietiškus modelius.

Kaip bebūtų, tai yra tikrai geros naujienos tiems, kurie turi nebrangų „Xiaomi“ išmanųjį telefoną arba svarsto tokį įsigyti. Programinės įrangos atnaujinimai yra svarbus aspektas renkantis naują įrenginį, o tai puikiai iliustruoja ir gamintojo požiūrį į pirkėją, nepaisant to kiek jis yra linkęs išleisti.


Parašyti komentarą