Pigių „Xiaomi“ telefonų turėtojai nudžiugs: į Jūsų įrenginius atkeliauja „Android 10“

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-24
Pigių „Xiaomi“ telefonų turėtojai nudžiugs: į Jūsų įrenginius atkeliauja „Android 10“
0 Pasidalinimai
2506 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ tęsia savo išmaniųjų telefonų atnaujinimus į „Android 10“ operacinės sistemos versiją su „MIUI 12“ vartotojo sąsaja. Šią savaitę puikių naujienų sulaukė dukterinės įmonės „Redmi“ telefonų turėtojai, nes net du, itin populiarūs, modeliai sulaukė naujinio.

Naująją „MIUI 12“ jau gali išbandyti „Redmi Note 7“ ir „Redmi Note 8T“ išmaniųjų telefonų turėtojai. Nors šis atnaujinimas Kinijoje buvo prieinamas jau kuris laikas, tačiau Europą, o taip pat ir kitus regionus, jis pasiekė tik dabar. Tiesa, Lietuvoje šių naujinių dar teks šiek tiek luktelti.

Pranešama, kad „Redmi Note 8T“ atnaujinimas pasaulinei rinkai jau keliauja į telefonus, tačiau Europoje esantys modeliai dar turės kiek luktelti. „Xiaomi“ siekia maksimaliai apsaugoti savo vartotojus, todėl iš pradžių norima įsitikinti, kad naujinys yra pilnai veikiantis ir neturi jokių kritinių klaidų. Kaip bebūtų, „MIUI 12“ šiuose įrenginiuose galėsite išbandyti jau artimiausiu metu.

„Note 8T“ modeliai gaus ne tik „Android 10“ operacinės sistemos versiją, tačiau tuo pačiu Jūsų telefonus pasieks spalio mėnesio saugumo atnaujinimas. Analogiška situacija yra ir su „Redmi Note 7“ įrenginiais. Niekam ne paslaptis, jog tai yra vienas sėkmingiausių „Xiaomi“ sukurtų vidutinės klasės telefonų, kurio pardavimai per pirmuosius šešis mėnesius pasiekė 15 mln. parduotų vienetų ribą.

Kalbant apie patį „Redmi Note 8T“ – jis iš esmės yra tas pats „Note 8“ modelis, tačiau turi NFC palaikymą. „Redmi Note 8” būtų galima apibūdinti kaip šiek tiek patobulintą „Redmi Note 7”. Kitaip tariant, jei planavote, bet dėl kažkokių priežasčių neįsigijote septintu numeriu pažymėto modelio, aštuntukas jums turėtų tik dar labiau patikti.

Puikios naujienos „Redmi Note 7“ serijos telefonų savininkams – netrukus gausite „Android 10“

Kinijoje „Redmi Note 7“ pastarąjį atnaujinimą gavo dar rugpjūčio mėnesį, tačiau į Europą jis atkeliauja tik dabar, o europiečiai dar turės šiek tiek luktelti. Kaip ir „Note 8T“, taip ir su „Redmi Note 7“ modeliais, „Xiaomi“ nori įsitikinti, kad naujinys neturi jokių kritinių klaidų ir tuomet „Android 10“ taps prieinama ir šiame telefone.

„Redmi Note 7“ pasižymi 6,3 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška, o viršutinėje dalyje turi nedidelę vandens lašo formos išpjovą. Išmanusis veikia su „Qualcomm Snapdragon 660“ procesoriumi. Išmaniojo telefono stabilų veikimą užtikrina 3 arba 4 GB (priklausomai nuo versijos) operatyviosios (RAM) ir 64/128 GB vidinės atminties.

Įrenginys nugarėlėje turi dvigubą kamerą, kurią sudaro 48 MPx ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje „Redmi Note 7“ pusėje rasime 13 MPx kamerą. Nugarėlėje taip pat rasime pirštų antspaudų jutiklį, o pačio telefono veikimą palaiko 4000 mAh talpos baterija.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Geriausios kainos

Xiaomi Redmi Note 8

Aliexpress

Geriausios kainos

Xiaomi Redmi Note 7

Aliexpress

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga