„Poco“ pristatė pigiausią savo telefoną: naujojo „Poco C3“ kaina nesiekia nė 100 eurų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-07
„Poco“ pristatė pigiausią savo telefoną: naujojo „Poco C3“ kaina nesiekia nė 100 eurų
0 Pasidalinimai
1306 Peržiūros

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Poco“ vakar pristatė pigiausią savo išmanųjį telefoną. Kaip ir buvo tikėtasi, Indijoje pademonstruotas „Poco C3“, kurio kaina nesiekia nė 100 eurų. Pažvelgus į šią naujieną, nesunku suprasti ir tai, jog „Poco“ siekia konkuruoti su kito Kinijos gamintojo, „Realme“, biudžetinės klasės produktais.

Naujasis „Poco“ pasižymi 6,53 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška bei 20:9 kraštinių santykiu. Nesunku pastebėti ir vandens lašo išpjovą, kurioje gamintojas įmontavo asmenukių kamerą su 5 MP raiškos vaizdo jutikliu. Deja, tačiau „Poco C3“ neturi jokio pirštų antspaudų jutiklio – jo nerasime nei po ekranu, nei nugarėlėje, o taip pat ir įjungimo mygtuke jis nėra integruotas.

„Poco C3“ veiks su „MediaTek Helio G35“ procesoriumi, o pirkėjai galės pasirinkti iš dviejų atminties konfigūracijų. Pigesnis modelis turės 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties, o kiek brangesnis variantas suteiks Jums 4 GB RAM bei 64 GB vidinę talpyklą. Išmanųjį telefoną energija aprūpins 5000 mAh talpos baterija su 10W greituoju įkrovimu.

Pigioji „Poco“ naujiena taip pat turės ir trigubą kamerą nugarėlėje, kurią sudarys pagrindinė kamera su 13 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta jos – 2 MP makro bei 2 MP gylio sensoriai. Nesunku pastebėti, kad visos kameros įmontuotos nedideliame kvadrate nugarėlėje, o su jomis – ir LED blykstė. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys bus parduodamas su jau įdiegta „Android 10“ operacinės sistemos versija, o taip pat ir „Poco Clean Experience“ vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „MIUI 12“.

Naujasis „Poco C3“ bus prieinamas Indijos rinkoje, o apie jo pasirodymą kituose regionuose kol kas nėra skelbiama. Pigiausias šio išmaniojo telefono modelis kainuos maždaug 87 eurus, o norintys įsigyti variantą su daugiau atminties turės sumokėti maždaug 104 eurus.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Kinijos kompanija „Leagoo“ ketina pristatyti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga