Pradedama išankstinė „Sony Xperia 1“ prekyba Lietuvoje

Paskelbė:   Lukas | 2019-05-30
Pradedama išankstinė „Sony Xperia 1“ prekyba Lietuvoje
0 Pasidalinimai
132 Peržiūros

Dar metų pradžioje pristatytas naujasis „Sony“ išmanusis telefonas „Xperia 1“ pagaliau atkeliauja ir į Europos rinką. Barselonoje įvykusioje „Mobile World Congress 2019“ parodoje pristatytas flagmanas pasiekė ir Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių parduotuves.

Naujasis „Sony Xperia 1“ Lietuvos operatorių parduotuvėse kainuoja 949 eurus, o kartu su juo gausite ir dovanų. Įsigijus šį išmanųjį telefoną iki birželio 2 dienos Jūs gausite ir „Sony WH-CH700N“ belaides ausines, kurių vertė siekia 149 eurus. Ir priešingai nei anksčiau, šis „Sony“ flagmanas panašu, jog yra vertas Jūsų dėmesio.

Visų pirma, daugiausiai dėmesio šis telefonas sulaukia dėl savo ekrano. Tai pirmasis išmanusis pasaulyje, kuris turi 4K HDR OLED technologijos ekraną. „Sony Xperia 1“ – įrenginys, tobulai pritaikytas pramogauti ir dirbti. Jo ekranas ne tik erdvus, bet ir išskirtinio kraštinių santykio – 21:9. Kaip tik toks yra daugumos filmų formatas, todėl jais mėgautis šiame įrenginyje bus ypač patogu.

https://www.youtube.com/watch?v=wlj6FEV2ols

6,5 colių įstrižainės ekranu pasižymintis flagmanas veikia su „Qualcomm Snapdragon 855“ procesoriumi bei turi 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Išmaniojo veikimą palaiko 3330 mAh talpos baterija.

„Sony Xperia 1“ turi trigubą pagrindinę kamerą. Be objektyvo, skirto įprastai fotografuoti, čia randame itin plataus matymo kampo objektyvą bei teleobjektyvą, leidžiantį neprarandant nuotraukos kokybės vaizdą priartinti 2 kartus. Visos kameros pasižymi 12 MPx raiškos vaizdo jutikliais, o priekinėje dalyje rasime kamera su 8 MPx raiškos sensoriumi.

Primename, jog „Sony Xperia 1“ jau dabar galima užsisakyti bet kurio Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriaus parduotuvėje už 949 eurų. Geriausias „Sony Xperia 1“ kainas rasite portale kaina24.lt. Išankstinių pardavimų pabaiga numatyti birželio 3 dieną, o užsisakę iki birželio 2 dienos – gaus dovanų „Sony WH-CH700N“ belaides ausines.


Parašyti komentarą