Prekyboje pasirodė standartinė „OnePlus 7” versija

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-06-06
0 Pasidalinimai
19 Peržiūros

Kartu su „OnePlus 7 Pro” gegužės 14 dieną pristatytas „OnePlus 7” tik dabar pasirodė prekyboje. Europoje, įskaitant Lietuvą, bazinė 6GB RAM/128GB vidinės atminties versija kainuoja 549 eurus, o už daugiau atminties (8/256GB) turintį modelį prašoma 599 eurų.

Pernelyg neslepiama, jog toks ilgas delsimas paleisti paprastą septintuką į prekybą buvo skirtas tam, kad kuo didesnis skaičius žmonių įsigytų 160 eurų brangesnį ir daugiau pelno kompanijai atnešantį „OnePlus 7 Pro.”

Kalabant apie patį telefoną, geriausiai jam tiktų apibūdinimas „OnePlus 6T su 2019 metų specifikacijomis.” Labiausiai dėl to kaltas identiškas praeitų metų modeliui dizainas bei ekranas - pokyčiai palietė tik apratinę dalį. Svarbiausia naujovė yra galingiausias šių metų „Snapdragon 855” procesorius bei nauja 48MP kamera nugarėlėje. Be to, vidinė atmintis tapo greitesnio UFS 3.0 standarto. Iš malonių smulkmenų paminėčiau ir stereo garsiakalbių atsiradimą - to pageidavo visa „OnePlus” naudotojų bendruomenė.

Nuo „OnePlus 7 Pro” pigesnis modelis skiriasi berėmio, didesnė raiškos, 90Hz dažnio ekrano ir iš korpuso iškylančios priekinės kameros nebuvimu, 2 vietoje 3 galinių kamerų bei 300mAh mažesne baterija.

Greičiausiai pagrindinis klausimas, ar tikrai verta rinktis pigesnį modelį, kai Pro versijos kaina didesnė vos 160 eurų. Į šį klausimą turbūt galite atsakyti tik jūs patys. Na, o jei svarstote, kurį „OnePlus” įrenginį rinktis, siūlome paskaityti mūsų komandos nario Luko įspūdžius apie „OnePlus 7 Pro” (spauskite nuorodą).


Parašyti komentarą