Pristatyta pigi „OnePlus“ naujiena: naujasis „Nord“ išsiskirs ne tik žema kaina, sužinokite viską apie šį telefoną!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-22
Pristatyta pigi „OnePlus“ naujiena: naujasis „Nord“ išsiskirs ne tik žema kaina, sužinokite viską apie šį telefoną!
0 Pasidalinimai
1329 Peržiūros

Pastaruosius keletą metų „OnePlus“ išmaniųjų telefonų augo, o šiemet pristatytų flagmanų kaina mažai kuo nusileidžia didžiųjų gamintojų pasiūlymams. Tačiau vakar Kinijos kompanijos atstovai pristatė ilgai anonsuotą ir gerokai pigesnį įrenginį, kuris visiems žinomas kaip „OnePlus Nord“.

Anksčiau pigesnių flagmanų pagrindinė savybė būdavo pasiūlyti galingiausią įmanomą procesorių, tačiau tuo pačiu paaukoti daugelį kitų įrenginio galimybių, tokių kaip kameros, korpuso medžiagos ir pan. Kaip bebūtų, naująjį „OnePlus“ produktą galima būtų laikyti išimtimi iš šios taisyklės. Taigi, pažvelkime ką įdomaus gali pasiūlyti naujasis „Nord“ modelis.

Išmanusis telefonas pasižymi 6,44 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Full HD+ raiška, o jis taip pat apsaugotas ir „Gorilla Glass 5“ apsauginiu stiklu. Iš „OnePlus 8“ modelio į naująjį „Nord“ atkeliauja ir 90 Hz ekrano atnaujinimo dažnis, o gamintojas šiame modelyje įmontavo ir dvigubą asmenukių kamerą, ko nerasime jokiame kitame „OnePlus“ telefone.

„OnePlus Nord“ turi 32 MP raiškos vaizdo jutiklį, kuris naudojamas pagrindinėje asmenukių kameroje, o greta jos – 8 MP raiškos plataus kampo jutikliu aprūpinta antroje. Nesunku suprasti, jog ji padės fiksuoti asmenukes draugų kompanijoje ar pan. Išmaniojo telefono nugarėlėje – keturios kameros. Ir čia vėl galima pastebėti bendrų bruožų su „OnePlus 8“ modeliu. Pagrindinė kamera šioje gamintojo naujienoje turės 48 MP raiškos vaizdo jutiklį su OIS bei EIS.

Naujajame telefone taip pat rasime ir 8 MP plataus kampo ir 2 MP makro sensorius, o ketvirtoji kamera – 5 MP gylio jutiklis. „OnePlus Nord“ veikimą palaikys 4115 mAh talpos baterija su 30W greituoju „Warp Charge 30T“ įkrovimu. Gamintojo teigimu, ši technologija leis įkrauti bateriją iki 70 proc. vos per pusvalandį, kas yra tikrai geras rezultatas, atsižvelgiant ir į šio įrenginio kainą.

Pristatydami naująjį „Nord“ modelį, kompanijos atstovai nusprendė naudoti kiek žemesnės klasės „Qualcomm“ procesorių, kas buvo žinoma dar prieš oficialų renginį. „OnePlus“ į šį išmanųjį įmontavo „Snapdragon 765G“ lustą. Žinoma, telefone rasime ir 5G ryšio technologijos palaikymą, o pats gamintojas pažadėjo „Android“ operacinės sistemos atnaujinimus dviem, o saugumo naujiniai šį įrenginį pasieks tris metus.

Verta pastebėti ir tai, jog naujasis „OnePlus Nord“ bus skirtas tik Azijos bei Europos rinkose, įskaitant ir Lietuvą. Pirkėjai galės pasirinkti iš dviejų atminties konfigūracijų – už 399 eurus siūlomas 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties odelius, o už 499 eurų Jūs galėsite įsigyti variantą su 12 GB ir 256 GB talpyklomis. Telefonai bus prieinami jau nuo rugpjūčio 4 dienos.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus Nord

Aliexpress