Pristatytas tvirčiausias „Gorilla Glass”: galite pamiršti apsaugines ekrano plėveles ir telefono dėklus

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-24
Pristatytas tvirčiausias „Gorilla Glass”: galite pamiršti apsaugines ekrano plėveles ir telefono dėklus
0 Pasidalinimai
3347 Peržiūros

„Corning” per pastarąjį dešimtmetį išgarsėjo kaip atsparaus stiklo išmaniesiems telefonams, plašetėms, nešiojamiems kompiuteriams ir dėvimiems įrenginiams kūrėja. Kompanija netgi teigia, kad jos produkcija pasitiki net 45 pasaulyje gerai žinomi prekiniai ženklai, o jos gaminamas stiklas naudojamas net 6 milijarduose įvairių prietaisų. Šiandien turbūt sunkiai surastume brangesnį išmanųjį telefoną be „Corning Gorilla Glass”, tačiau bendrovė siekia dar labiau sustiprinti lyderio pozicijas šiame segmente ir vakar pristatė naujausią savo stiklą „Gorilla Glass Victus”, pasižymintį kur kas geresniu atsparumu skilimui ir įbrėžimams.

Pastaruoju metu vartotojams išmanųjį telefoną keičiant jau nebe kas 2, o kas 3 metus ir rečiau, įrenginio patvarumas tampa antru pagridiniu pasirinkimo kriteriju po prekinio ženklo - tą rodo Kinijoje, Indijoje ir Jungtinėse Valstijose atlikta apklausa.

Pirkėjai šią savybę laiko svarbesne nei ekrano dydis, kameros kokybė ar dizainas ir netgi sutinka mokėti didesnę kainą vien tam, kad prietaisas būtų atsparesnis. „Corning” atliktas tyrimas rodo, jog per pastaruosius septynerius metus atsparumo dužimui ir įbrėžimams svarba beveik padvigubėjo.

Reaguodama į tai „Corning” pasirūpino, kad naujasis „Gorilla Glass Victus” gebėtų išlikti nepažeistas net ir nukritęs ant kieto ir nelygaus paviršiaus iš dviejų metrų aukščio - tai kur kas geresnis pasiekimas nei konkuruojančių kompanijų produktų, kurie paprastai skyla nukritę iš 80cm aukščio. Be to, „Victus” yra 2 kartus atsparesnis įbrėžimams nei šiuo metu flagmanuose montuojamas „Gorilla Glass 6” ir net 4 kartus nei kitų aliumosilikatinių stiklų.

Tai greičiausiai lems, jog netrukus brangiausių išmaniųjų pirkėjai galės pamiršti apsaugines ekrano plėveles ir stiklus, bloginančius vaizdo kokybę ir kokybiškai užklijuojamus toli gražu ne kiekvienam įrenginiui ir vartotojui.

Na gerai, „Gorilla Glass Victus” bus išties įspūdingas, tačiau kada jį išvysime masinės gamybos produktuose? „Corning” prasitarė, jog „Victus” pirmiausia atsidurs „Samsung” telefonuose. Naujausieji Pietų Korėjos milžinės „Galaxy Note20” serijos flagmanai debiutuos jau rugpjūčio 5 dieną, tačiau vargu, ar juose bus montuojamas „Gorilla Glass Victus”. Kur kas didesnė tikimybė, jog įspūdingasis stiklas debiutuos kitų metų pradžioje pasirodysiančiuose „Galaxy S30” serijos atstovuose.


Parašyti komentarą