Pupelės skardinėje: „Samsung” netrukus pristatys itin keistos formos belaides ausines

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-18
Pupelės skardinėje: „Samsung” netrukus pristatys itin keistos formos belaides ausines
0 Pasidalinimai
770 Peržiūros

„Samsung” rugpjūčio 5 dieną iškilmingai pristatys „Galaxy Note20”, „Note20 Ultra” ir galimai sulankstomą „Galaxy Z Fold 2” telefonus, taip pat kalbama apie „Galaxy Watch 3” debiutą. Visgi renginys neapsiribos šiais sąlyginai svarbiais prietaisais - laukia ir keletas smulkesnių naujų produktų. Vienas jų yra visiškai belaidės „Galaxy Buds Live” ausinės, ką atskleidė @evleaks nutekintas reklaminis vaizdo įrašas.

Tokio tipo gaminius siūlo kone kiekviena didesnė technologijų kompanija, tad dar vienas žaidėjas šioje rinkoje greičiausiai nesulauktų medijos dėmesio. Visgi „Samsung Galaxy Buds Live” turi vieną kozirį - keistą pupelės formos dizainą. Tai visiškai nebūdinga „Samsung”, kadangi ši iki šiol leido tik įkišamus į ausis, gumines pagalvėlės turinčius belaidžius ausinukus.

Nors sprendžiant iš nuotraukų į ausis įstatomas dizainas atrodo ganėtinai ergonomiškas, kaip yra iš tikrųjų, paaiškės tik tada, kai „Galaxy Buds Live” pasirodys prekyboje ir atsidurs vartotojų ausyse. Kita vertus, įrenginys slepia ir dar vieną privalumą - aktyvų triukšmo slopinimą. Būtent šia funkcija išsiskiria tokie produktai, kaip „AirPods Pro” ir „Huawei FreeBuds 3/3i”, tad „Samsung” gaminys bus puikus jų konkurentas.

Kita vertus, nepanašu, jog „Galaxy Buds Live” sieks pakeisti šiemet pasirodžiusias „Galaxy Buds+” ausines - tai labiau bus jų alternatyva ieškantiems puikaus suderinamumo su „Samsung” įrenginiais ir kitokio dizaino.

Taigi, belieka pasveikinti „Samsung”, kad pasirinko sukurti originaliai atrodantį produktą, o ne tiesiog bukai nukopijavo „AirPods”, kaip dešimtys jų konkurentų. Belieka sulaukti pristatymo, kad sužinotume „Galaxy Buds Live” kainą ir visas specifikacijas.


Parašyti komentarą