Antradienis, gruodžio 11, 2018
Naujienos

„Qualcomm Snapdragon 710“ bus pirmasis šios serijos procesorius

61peržiūros(-ų)

Barselonoje įvykusioje „Mobile World Congress“ parodoje, „Qualcomm“ pristatė savo „Snapdragon 700“ lustų seriją. Socialiniame tinklalapyje „Twitter“ Roland Quandt pranešė, kad pirmasis šios serijos procesorius bus „Snapdragon 710“, o jo serijos numeris bus „SDM710“.

Nors daugiau informacijos nėra skelbiame, jau yra žinoma ką galės pasiūlyti „Snapdragon 710“, remiantis „Qualcomm“ pasisakymu apie šią seriją. „Snapdragon 710“ bus vidutinio pajėgumo čipsetas, o jo pardavimai, tikriausiai, prasidės prieš liepos mėnesį. Nors čipsetas bus vidutinio pajėgumo, jis bus priskiriamas prie galingesnių vidutinio pajėgumo čipsetų sluoksnio. Iš to galime spręsti, kad jis bus montuojamas vidutinio pajėgumo telefonuose. Taip pat manoma, kad čipsetas turės AI funkcijų.

Pasak „Qualcomm“, gamintojai palygino „Snapdragon 700“ seriją su „Snapdragon 660“, taigi tikimės, kad jų skirtumai bus matomi „Snapdragon 710“. Čipsetas galės pasiekti dvigubą AI pajėgumą ir 30 procentų geresnį galios efektyvumą. Taip pat galime tikėtis naujos procesoriaus ir vaizdo plokštės architektūros.

„Snapdragon 700“ serijos čipsetai taip pat bus geresni už „Snapdragon 600“ seriją baterijos, kameros ir bendro efektyvumo atžvilgiu. Visi „Snapdragon 700“ serijos čipsetai turės „Adreno Visual Processing“ posistemį,„Spectra ISP“, „Kryo CPU“ ir „Hexagon Vector Processor“. Čipsetas turės „Qualcomm“ naujausios greito krovimo technologijos „Quick Charge 4+“ bei „Bluetooth 5.0“ palaikymą. Tikimasi, kad čipsetai sulauks ir kitokių ryšio privalumų.

Kadangi „Qualcomm“ pranešė, jog ši serija bus pardavinėjama pirmoje metų pusėje, galime greitu metu sulaukti anonso apie „Snapdragon 710“. Trumpai tariant, „Snapdragon 700“ serija pristatys kelis kompromisus, lyginant su „Snapdragon 800“ šeimyna, bet turės beveik tokią pačią naudą už mažesnes išlaidas gamintojams.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.