Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„Razer“ pristatė kompiuterio, veikiančio su išmaniuoju telefonu, prototipą (VIDEO)

14peržiūros(-ų)

Las Vegase vykstančioje technologijų parodoje „CES 2018“ kompiuterių ir techninės įrangos gamintojas „Razer“ pristatė tai ko tikriausiai niekas nesitikėjo. Gamintojas pristatė nešiojamą kompiuterį pavadinimu „Project Linda“, kuris savo veikimui naudoja išmanųjį telefoną „Razer“. Tiesa, šiuo metu tai yra tik prototipas, tačiau jis išties itin įdomus.

„Project Linda“ yra tarsi kompiuteris, tačiau iš tikrųjų tai yra tik korpusas į kurį galima prijungti to paties gamintojo sukurtą išmanųjį telefoną. Kuomet įstato telefoną į jam skirtą vietą – dešiniame kompiuterio klaviatūros kampe spaudžiame mygtuką ir visas Jūsų vaizdas iš telefono ekrano atsiranda kompiuterio ekrane. Įdomu tai, jog pats nešiojamas kompiuteris turi tik vidinę bateriją, o pats veikimas vyksta naudojant telefoną.

Nors tai yra tik prototipas ir dar nėra aišku ar jis kada pasirodys prekyboje, tačiau „Razer“ su šiuo projektu tikrai nustebino ir palieka ganėtinai gerą įspūdį. Kuomet Jūsų telefonas yra prijungtas prie šio kompiuterio – jo ekranas tampa lietimui jautriu takeliu, kurio dėka galite nukreipti pelės kursorių į vieną ar kitą pusę. Kaip bebūtų, tačiau bent jau kolkas papildomas pelės naudojimas yra tiesiog neišvengiamas, nes naudojantis telefono ekranu Jūs negalite atlikti paspaudimo ant norimos nuorodos, piktogramos ar pan.

Tikriausiai nesunku būtų sutikti su tuo, jog šio projekto likimas priklauso nuo to kaip sėkmingai pavyks integruotas visas standartines kompiuterio funkcijas į šį prototipą ir kiek tai bus patogu vartotojui. Dabar „Project Linda“ atrodo kaip tikrai šaunus ir dėmesio vertas produktas, tačiau dar reikalaujantis nemažai darbo.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.