„Realme 3 Pro“ jau kitą mėnesį atkeliauja ir į Europos rinką

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-05-21
0 Pasidalinimai
17 Peržiūros

Kinijos gamintojas OPPO prieš maždaug metus pristatė savo dukterinę įmonę „Realme“, kurios pagrindinis tikslas – pasiūlyti nebrangius išmaniuosius telefonus Indijos ir Kinijos rinkoje. Per tą laiką buvo išleista keletas šio gamintojo vardu pažymėtų telefonų ir panašu, jog jie sulaukė nemažai populiarumo ne tik vietinėje rinkoje.

„Realme“ atstovai išplatino oficialų pranešimą, kuriame skelbiama, jog nuo birželio 5 dienos kompanija žengia ir į Europos rinką, kur bus pristatytas naujasis „Realme 3 Pro“. Remiantis turima informacija, šis išmanusis telefonas iš pradžių turėtų pasirodyti Italijos, Ispanijos, Anglijos ir Prancūzijos parduotuvių lentynose, o vėliau atkeliauti ir į kitas šalis, įskaitant ir Lietuvą.

Dar oficialiai nepardavinėjamas „Realme 3 Pro“ jau buvo pristatytas Indijoje ir žinoma, kad šis išmanusis telefonas pasižymės 6,3 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei lašo formos išpjova viršutinėje dalyje. Įrenginio veikimu rūpinsis „Qualcomm Snapdragon 710“ procesorius su pasirinktinai 4 GB arba 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB arba 128 GB vidinės atminties.

Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime dvigubą kamerą, kurią sudarys 16 MPx ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje išvysime 25 MPx raiškos jutikliu pasižyminčią kamerą. Verta paminėti ir tai, jog „Realme 3 Pro“ turės pakankamai talpią, 4045 mAh talpos bateriją.

Kaip jau minėjome, įrenginys į Europą turėtų atkeliauti jau birželio 5 dieną, o pradinė kaina už žemiausios konfigūracijos modelį turėtų siekti maždaug 200 eurų. Tai reiškia, jog už šią sumą Jūs gautumėte modelį su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties.


Parašyti komentarą