„Realme“ ir vėl nusitaikė sudrebinti rinką: tokio pigaus 5G telefono dar nebuvo

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2021-01-26
„Realme“ ir vėl nusitaikė sudrebinti rinką: tokio pigaus 5G telefono dar nebuvo
0 Pasidalinimai
898 Peržiūros

Kinijos kompanija „Realme“ į išmaniųjų telefonų rinką įsiveržė tarsi viesulas. Dukterinė „Vivo“ bendrovė savo veiklą pradėjo ne taip ir seniai, tačiau tai nesutrukdė užsitarnauti gero vardo, o tuo pačiu ir pasiekti puikių pardavimų. Įmonės vadovai neslepia didžiulių ambicijų šiemet, o dabar aiškėja ir tai, jog mūsų laukia dar vienas dėmesio vertas produktas.

Mobiliuosius procesorius gaminanti bendrovė „MediaTek“, praėjusių metų lapkritį, pristatė nebrangų 5G lustą „Dimensity 700“, o „Realme“ ketina pristatyti pirmąjį savo produktą su šiuo mikroschemų rinkiniu jau visai netrukus. Internete jau pasklido kalbos apie naująjį „Realme“ išmanųjį, kuris pasiūlys 5G ryšio technologiją už itin žemą kainą.

Pigiausias „Realme“ sukurtas išmanusis telefonas su 5G palaikymu kainuoja maždaug 127 eurus. Tai reiškia, jog naujasis produktas bus dar pigesnis ir galimai kainuos kiek daugiau nei 100 eurų, o galbūt ir dar mažiau. Kol kas nėra žinoma kaip vadinsis šis „Realme“ modelis, tačiau jis turėtų pasižymėti LCD ekranu su vandens lašo formos išpjova, 5000 mAh talpos baterija bei, žinoma, veiktų su „MediaTek Dimensity 700“ lustu.

Primename, kad šiuo metu pigiausias „Realme“ sukurtas 5G telefonas yra „Realme Q2i“, kuris pasižymi 6,5 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška. Šis modelis veikia su „MediaTek Dimensity 720“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Išmaniojo veikimą palaiko 5000 mAh talpos baterija su 18 W greituoju įkrovimu, o nugarėlėje – keturios kameros.

Kol kas išlieka neaišku kada „Realme“ pristatys dar pigesnį modelį, tačiau tai turėtų įvykti jau visai netrukus.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga