„Realme“ pasiekė ir dar vieną rekordą: taip greitai pardavinėti telefonų nepavyko dar niekam

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-11-18
„Realme“ pasiekė ir dar vieną rekordą: taip greitai pardavinėti telefonų nepavyko dar niekam
0 Pasidalinimai
538 Peržiūros

Kinijos kompanija „Realme“ buvo įkurta vos prieš keletą metų, o jos vardas jau dabar yra gerai žinomas ne tik vietinėje rinkoje, tačiau ir Europoje. Nuo pat pirmųjų mėnesių šios įmonės vardas skambėjo tarp įvairiausių augimo ir pardavimų rekordų, o dabar užfiksuotas ir dar vienas.

Kaip skelbia  „Counterpoint Research“, Kinijos bendrovė tapo greičiausiai 50 mln. išmaniųjų telefonų pardavusi kompanija, o tokį rezultatą „Realme“ pasiekė trečiojo šių metų ketvirčio metu. Toks rezultatas atrodo dar įspūdingesnis, atsižvelgiant į pasaulinę situaciją 2020 metais, kuri tikrai nėra dėkinga daugeliui.

„Realme“ šiemet užfiksavo ir daugiau įspūdingų rezultatų. Pavyzdžiui, trečiojo šių metu ketvirčio pardavimai yra net 132 proc. didesni nei antrojo ketvirčio metu, o metinis augimas siekia 45 proc. Ši jauna Kinijos kompanija už savo nugaros paliko ne tik „Xiaomi“, tačiau ir tokius milžinus kaip „Samsung“, „Vivo“ ar „Apple“. Įdomu ir tai, jog įmonės populiarumas didėja kone visame pasaulyje.

Jeigu 2018 metų trečiojo ketvirčio metu „Realme“ visus savo pardavimus užfiksavo Indijos rinkoje, tai praėjus dviem metams – rezultatai visiškai kitokie. Šių metų trečiojo ketvirčio pardavimai Indijos rinkoje siekė 55 proc., o antra sėkmingiausia rinka šiuo metu – Pietryčių Azija, kur parduota 24 proc. visos įmonės produkcijos. Europoje šis gamintojas pardavė 2 proc. savo produkcijos.

Šiandien mūsų komanda publikavo ir pirmąją „Realme“ apžvalgą, kurią rasite paspaudę čia. Telefonai.eu taip pat gali pasidžiaugti, jog visai neseniai pradėjo bendradarbiavimą su šia Kinijos kompanija, o tai reiškia, kad netrukus Jums pateiksime ir daugiau apžvalgų apie šio gamintojo telefonus, o jeigu turite papildomų klausimų – rašykite komentarus ir pabandysime atsakyti.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga