„Redmi“ ketina nustebinti pigių telefonų gerbėjus: pasiūlys 5G palaikymą ir greitą įkrovimą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-24
„Redmi“ ketina nustebinti pigių telefonų gerbėjus: pasiūlys 5G palaikymą ir greitą įkrovimą
0 Pasidalinimai
870 Peržiūros

„Xiaomi“ dukterinė kompanija „Redmi“ šių metų balandį pristatė „Note 9“ serijos išmaniuosius telefonus, o jau visai netrukus turėtų pasirodyti ir naujoji „Redmi Note 10“ serija. Internete vis garsiau kalbama apie šios serijos išmaniuosius telefonus ir panašu, kad iki jų pristatymo liko jau visai nebedaug, o visai neseniai pasirodė ir naujos informacijos.

Manoma, kad „Redmi“ gali pristatyti bent du šios serijos produktus – tai „Redmi Note 10“ ir „Redmi Note 10 Pro“, o dabar aiškėja šių modelių baterijų įkrovimo galimybės. Tikėtina, kad „Pro“ žodeliu paminėtas telefonas turės 33W greitojo įkrovimo galimybę, o standartinis modelis pasižymės 25W krovimo sparta.

Remiantis anksčiau pasirodžiusia informacija, abu išmanieji telefonai turėtų naudoti LCD ekranus su nedideliu kamerų iškirpimu viršutinėje dalyje. „Redmi Note 10“ turėtų veikti su „MediaTek Dimensity 720“ procesoriumi bei galimai turės pagrindinę kamerą su 48 MP raiškos vaizdo jutikliu. Tuo tarpu „Pro“ modelis veiks su „Qualcomm Snapdragon 750G“ lustu, o šio įrenginio pagrindinė kamera turėtų naudoti 108 MP raiškos vaizdo jutiklį.

Įdomu tai, jog „Redmi Note 10 Pro“ gali tapti ir pirmuoju telefonu, kuris naudos „Snapdragon 750G“ procesorių. Ši „Qualcomm“ naujiena pasižymi 8 nm architektūra bei aštuoniais branduoliais – du iš jų yra didieji, o likę šeši energiją taupantys mažieji branduoliai. Dar įdomesnė ir 108 MP raiškos sensoriumi pasižyminti pagrindinė kamera. Tokį sensorių dažniausiai randame aukščiausios klasės telefonuose, o „Redmi“ ketina jį panaudoti ir gerokai pigesniame produkte, kas turėtų sulaukti nemažai dėmesio.

Dar viena įdomi detalė yra ta, jog abu šie išmanieji telefonai turėtų palaikyti 5G ryšio technologiją. Tai yra itin sveikintinas sprendimas, atsižvelgiant į šių produktų kainas. „Redmi Note 10“ turėtų kainuoti maždaug 126 eurus, o „Redmi Note 10 Pro“ kaina gali prasidėti nuo 190 eurų. Kaip jau minėjome, abu šie išmanieji telefonai turėtų būti pristatyti dar šį mėnesį arba kito mėnesio pradžioje.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Kinijos kompanija „Leagoo“ ketina pristatyti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga