Rekordiškai augantis „Honor“ prekės ženklas atskleidė planus Lietuvoje

Paskelbė:   spauda | 2018-02-15
Rekordiškai augantis „Honor“ prekės ženklas atskleidė planus Lietuvoje
0 Pasidalinimai
150 Peržiūros
„Honor“, jaunatviškas, inovatyvus ir tendencijas kuriantis skaitmeninei kartai skirtas išmaniųjų telefonų prekės ženklas, 2017-uosius vadina rekordiniais ir džiaugiasi sėkminga 2018-ųjų pradžia. Pastarieji pasiekimai: rekordiniai pardavimai Kinijoje, trečioji vieta pagal rinkos dalį Suomijoje ir Rusijoje, parduoti 40 milijonų vienetų „Honor 7X“ bei „Honor View 10“ premjera CES, vainikuota daugybės apdovanojimų. Šiemet ir mūsų regione planuojama pristatyti naujuosius „Honor“ išmaniuosius telefonus „Honor 9 Lite“ bei „Honor View 10“. „Sino Market Research“ duomenimis, „Honor“ pirmauja Kinijoje internetu parduodamų išmaniųjų telefonų rinkoje tiek pagal pardavimo apimtis, tiek pagal pajamas 2017 m. sausio–lapkričio mėn. Be to, „Honor 7X“ pasauliniai pardavimai 2017 m. gruodį peržengė 40 mln. vienetų ribą. Pagrindinė telefonų linija taip pat pasižymėjo rekordiniais pardavimais, kai Kinijoje 2017 m. lapkritį buvo švenčiama Vienišių diena. Tą dieną pardavimai viršijo 600 mln. JAV dolerių, o Europoje ir JAV pasižymėta triženkliu augimu per „Juodojo penktadienio“ išpardavimus. Sėkmingą verslo modelį „Honor“ perkelia iš Kinijos į pasaulinę rinką. „Mūsų tikslas yra iki 2020 m. įsitvirtinti populiariausių išmaniųjų telefonų prekių ženklų penketuke, tobulinant naujausiomis technologijomis paremtą vartotojų patirtį. Mes ir toliau investuosime į tyrimus bei plėtrą (angl. R&D), glaudžiai bendradarbiaudami su savo tiksline auditorija, kad galėtume pasiūlyti kokybiškus produktus, geriausiai tenkinančius jaunosios kartos poreikius“, – sakė „Honor“ prezidentas George'as Zhao. „Honor 9 Lite“, kainuojantis mažiau nei 250 eurų, jau vasarį bus pristatytas ir Lietuvoje. Pažangi „Honor 9 Lite“ keturių lęšių kamera – tai asmenukių ateitis skaitmeninei kartai. Su keturių lęšių kamera (dvi vienodos 13+2 MP kameros telefono priekyje ir gale) ir 83,2 proc. „Honor“ „Fullview“ ekranu, veikiantis su nauja operacinė sistema „Android 8.0 Oreo“ ir atnaujinta sąsaja EMUI 8.0, šis naujasis stilingo dizaino išmanusis telefonas už patrauklią kainą iki 250 eurų leis tūkstantmečio kartos atstovams save ir savo gyvenimą atspindėti dar gražiau ir įvairiau. „Honor“ vertinimu, telefonai su dirbtiniu intelektu – tai ateitis. Pradėjusi nuo „Honor Magic“, bendrovė nuolat tiria dirbtinio intelekto technologijas ir kaip jos gali pakeisti žmonių gyvenimus. Ši technologija supranta vartotojo elgesį, teikia patarimus ir automatiškai koreguoja nustatymus geresnei vartotojų patirčiai.
Naujausias „Honor“ dirbtinio intelekto telefonas yra „CES 2018“ apdovanojimus laimėjęs „Honor View 10“. Skirtas aktyviems vartotojams, užkietėjusiems žaidėjams ir skaitmeninei kartai, ieškančiai aukščiausios kokybės, plataus funkcijų spektro, stilingo dizaino, taip pat įdomių ir kūrybingų pritaikymų. Sujungus skirtingas dirbtinio intelekto programas, išskirtines kameras, pažangias baterijų technologijas ir itin prieinamą kainą, „Honor View 10“ suteikia vartotojams išskirtinę vertę rinkoje.
Pristatytas „CES 2018“ (JAV, Las Vegasas) metu, jis iškart laimėjo autoritetingų „Android“, žiniasklaidos ir „influencerių“ atstovų „Best of CES 2018“ apdovanojimus. „Honor View 10“ pardavimai visame pasaulyje, įskaitant Vakarų Europą (Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Italiją ir Ispaniją), Indiją ir Malaiziją, startavo 2018 m. sausio 8 d. Atsiliepimai buvo puikūs. Vartotojai Vakarų Europoje Amazon.com apžvalgoje skyrė „Honor View10“ modeliui 4+ žvaigždutes (prancūzų vartotojai suteikė net 5 žvaigždutes). Sausį taip pat buvo pristatytas ir šiltai rinkoje priimtas raudonos spalvos „Honor“ flagmanas 7X su nauja veido atpažinimo ir atrakinimo funkcija. Neseniai „Honor 9“ buvo paskelbtas ir „iF Design 2018 Award“ nugalėtoju.

Parašyti komentarą