Renkamės naują pelę – penkios pigios pelės žaidimų mėgėjams

Paskelbė:   Redakcija | 2019-06-18
Renkamės naują pelę – penkios pigios pelės žaidimų mėgėjams
0 Pasidalinimai
434 Peržiūros

Banggood

Užkietėję žaidimų mėgėjai žino, jog gero kompiuterio nepakanka. Tam reikia turėti ir tinkamą monitorių, klaviatūrą, ausines ir, žinoma, kompiuterio pelę. Dauguma žaidimams skirtų pelyčių išsiskiria patogumu, stilinga išvaizda ir, be abejonės, kaina.

Tačiau ką pasirinkti jeigu nenorite išleisti daugybės pinigų? Telefonai.eu šiandien Jums pateikia penkių nebrangių kompiuterio pelių sąrašą, kurios tiks ne tik pradedantiesiems, tačiau ir įgudusiems žaidėjams.

„Logitech G300s“

Reikia pasakyti, jog Logitech G300s“ pigi ne dėl savo kokybės, bet dėl to, kad ji yra sena. Ergonomiška ir pritaikyta abiems rankoms, su 3 profiliais bei 6 papildomais mygtukais, Logitech G300s“ pelė savo privalumais išsiskiria net ir šiame kainų intervale. Tai taip pat vienintelė žaidimų pelę su visiškai tiksliais DPI lygiais, kuriuos galite susiprogramuoti patys pasinaudoję puikia „Logitech“ programine įranga, skirta žaidimams. Tie, kurie sau gali leisti sumokėti maždaug 20 eurų už pelę vargiai ras geresnį variantą.

Dabar šią „Logitech G300s“ pelę galite įsigyti „Aliexpress“ parduotuvėje vos už 17,8 euro. Ją rasite paspaudę šią nuorodą.

„Rosewill Neon M62“

Priešingai negu įprasta, ši pelė nėra imitacija, o originalus kūrinys. Ir nors tikėtis visų įprastų žaidimų pelės savybių būtų naivu, patys svarbiausi iš jų tikrai yra. Keli DPI lygiai, RGB apšvietimas, bei programinės įrangos pritaikymas saviems poreikiams. Pelė yra pakankamai maža, todėl žaidėjai su didesnėmis rankomis susidurs su sunkumais. Patikima programinė įranga yra tikrai didelis pliusas, o jeigu ką nors perkate, visada geriau pinigus išleisti produktui, kuris yra žinomas.

Šią „Rosewill“ pelytę galite įsigyti iš „Ebay“, kur ji kainuoja maždaug 22 JAV dolerius. Tiesa, Jums dar reikės sumokėti už siuntimą, todėl bendra suma gali išaugti iki 40 JAV dolerių.

„Hcman G52“

Įspėjimas: „Hcman G52“ turi kitą pavadinimą – „Fl Esports G52“. Tiesa, nesvarbu, kokį pavadinimą pasirinksite, ji vis tiek liks viena geriausių pigių kompiuterinių pelių, skirtų žaidimams. LED juostelė juosia pelę. Jei norėsite, galėsite įdiegti keletą RGB efektų pasitelkę programinę įrangą. „G52“ yra viena iš ambidekstrams skirtų pelių, kurios tiek kainuoja. Abiejose pusėse rasite po mažą, nykščiams skirtą mygtuką. Ir nors 6 DPI lygiai nėra absoliučiai tikslus, žaidžiant didelio skirtumo nepajusite.

Tai turbūt pigiausias variantas mūsų penketuke. „Ebay“ parduotuvėje dabar ji kainuoja 11,48 JAV dolerio + siuntimo išlaidos. Žinoma, galima paieškoti ir kitose parduotuvėse bei galbūt pavyks rasti variantą be didelių siuntimo išlaidų.

„Vegcoo“ bevielė pelė

Ši pelė nėra pats patraukliausias ar patogiausias įrenginys, o ir jos apšvietimas pakankamai menkas. Bet jeigu sugebėsite į tai nekreipti dėmesio, pigesnio bevielio varianto greičiausiai nerasite. Galite rinktis iš trijų DPI lygiu bei nevargti su sudėtinga programine įranga. Bevielis naudojimas toks pat paprastas, kaip kad paprasto laido įkyšimas į lizdą. Pelė veikia ją įkrovus, tad pirkti baterijų nereikės. Galite rinktis iš kelių skirtingų spalvų dizainų.

„Vegcoo“ belaidę pelę dabar galima įsigyti už 15,19 JAV dolerių iš internetinės parduotuvės „Ebay“. Šį produktą rasite paspaudę šią nuorodą.

„VicTsing MM057“

Sunku pasakyti, ar šią pelę apskritai galima laikyti skirta kompiuteriniams žaidimams. Vis dėlto ji turi 5 DPI lygius bei nykščiams skirtus mygtukus, kurie teoriškai gali padėti žaidimo metu. „MM057“ taip pat yra bevielė. Nors ir maža, pelė suprojektuota ergonomiškai ir šonuose esanti tekstūra ne taip vargina ranką. Skirtumas tarp DPI lygių nėra labai pastebimas, tačiau kiekvienas iš jų žaidimuose veikia puikiai. Nors ir neišvaizdi, „MM057“ vis tiek turėtų būti laikoma viena geriausių pigių pelių, skirtų žaidimams.

Šią „VicTsing“ pelę taip pat galite rasti „Ebay“ internetinėje parduotuvėje ir čia ji kainuoja maždaug 15,99 JAV dolerių. Tiesa, perkant galėsite pasirinkti iš keletos skirtingų spalvinių variantų. Produktą rasite paspaudę šią nuorodą.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujausi „Huawei“ flagmanai turėtų pasižymėti net trimis „Leica“ kameromis nugarėlėje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu“ ruošia pristatyti pirmąjį savo įrenginį šiemet – „mBlue S6“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo