Rugsėjį išvysime dar vieną „OnePlus“ naujieną: ruošiamas nė 200€ nekainuojantis telefonas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-24
Rugsėjį išvysime dar vieną „OnePlus“ naujieną: ruošiamas nė 200€ nekainuojantis telefonas
0 Pasidalinimai
920 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ šiemet pristatė „Nord“ serijos išmanųjį telefoną, kuris turėjo nudžiuginti tuos, kurie pasiilgo pigesnių šio gamintojo produktų. Dar šio modelio pristatymo metu, buvo užsiminta, kad tai pirmasis, bet tikrai ne paskutinis „OnePlus Nord“ produktas, o dar vieno varianto laukiama jau kitą mėnesį.

Socialiniame tinkle „Twitter“ pasirodė informacija, jog „OnePlus“ rugsėjo mėnesį gali pristatyti dar vieną vidutinės klasės telefoną, kuris veiks su „Qualcomm Snapdragon 662“ arba „Snapdragon 665“ procesoriumi. Šis išmanusis nepalaikys 5G ryšio, o jo kaina turėtų neperkopti 200 eurų atžymos, priklausomai kurį lustą iš „Qualcomm“ stovyklos ketinama panaudoti.

Jeigu tokia informacija pasitvirtintų – tai turėtų būti pigiausias „OnePlus“ išmanusis telefonas ne tik šiemet, tačiau per pastaruosius keletą metų, kuomet šios kompanijos produktai kainomis kone susilygino su didžiaisiais gamintojais. Internete sklando gandai, jog šis naujas įrenginys taip pat gali turėti dvi kameras nugarėlėje bei palaikyti 18W greitąjį įkrovimą.

Šiuo metu nėra žinoma kaip šis išmanusis telefonas galėtų vadintis, tačiau reikėtų neatmesti galimybės, jog tai gali būti ir „Nord Lite“ modelis. Apie tokį įrenginį kalbos sklido dar liepos mėnesį ir jo buvo laukiama „Nord“ pristatymo metu. Kaip bebūtų, jeigu „OnePlus“ savo naujieną ketina pademonstruoti jau kitą mėnesį, tuomet daugiau naujienų turėtų paaiškėti jau artimiausiomis savaitėmis, o gal net ir dienomis.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus Nord

Aliexpress