„Samsung” atnaujins savo nebrangų sulenkiamą telefoną: išvysime lauktus pokyčius

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-26
0 Pasidalinimai
162 Peržiūros

Šių metų pradžioje pristatytas sulenkiamą ekraną turintis„Samsung Galaxy Z Flip” sulaukė įvairių vertinimų. Vieni gyrė jį už sąlyginai prieinamą kainą ir išskirtinį dizainą, kiti peikė dėl ne pačių geriausių parametrų. Pietų Korėjos milžinė įsiklausė į pastarųjų priekaištus ir, pasak gandų, vasaros pabaigoje išleis patobulintą „Galaxy Z Flip 5G” variantą.

Įdomu tai, kad šis modelis pasirodys ne tik kartu su naująja „Galaxy Note20” serija, bet ir su kitu sulenkiamu telefonu - „Galaxy Fold 2”. Greičiausiai antrasis „Fold” bus tarsi kompanijos lankstomų išmaniųjų flagmanas, o „Galaxy Z Flip 5G” bus pigesnė ir mažesnė jo alternatyva.

Remiantis patikimais gandų šaltiniais Kinijoje, pagrindinė „Z Flip 5G” naujovė bus „Snapdragon 865” procesorius, suteiksiantis telefonui 5G ryšio palaikymą. Taip kompanija ištaisys bene kontroversiškiausią pirmtako specifikaciją - pernai debiutavusį „Snapdragon 855+” lustą, privertusį apžvalgininkus kilstelėti antakius, išvydus ne patį naujausią procesorių tokiame brangiame telefone.

„Snapdragon 865”, kartu su 5G ir didesne galia, greičiausiai pasiūlys ir žūtbūt reikalingą geresnį energetinį efektyvumą, kadangi, pasak nuogirdų, „Samsung Galaxy Z Flip 5G” bus montuojamos nedidelės 2500mAh ir 704mAh baterijos, kurių bendra talpa sieks šių dienų standartais juokingus 3204mAh. Deja, greitojo įkrovimo sparta ir toliau išliks 15W.

Iš kitų parametrų galime paminėti tą patį 6,7 colio įstrižainės sulenkiamą AMOLED ekraną, kurio rezoliucija sieks 2636 x 1080 pikselių. Nugarėlėje bus įtaisytas dviejų kamerų komplektas, kurį sudarys 12MP pagrindinis ir 10MP antrasis sensoriai. Asmenukėms bus skirta 12MP priekinė kamera.

Kol kas „Samsung” nėra oficialiai patvirtinusi šio modelio egzistavimo, tačiau beveik nėra abejonių, kad jis išties išvys dienos šviesą. Jeigu tikėtume kita pasirodžiusia informacija, „Z Flip 5G” turėtų pasirodyti rugpjūčio 5 dieną.

Na, o svarstantiems, ar „Samsung Galaxy Z Flip” išvis yra vertas jūsų dėmesio, kviečiame paskaityti mūsų apžvalgą, kurią rasite paspaudę čia.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Z Flip