„Samsung“ deda dideles viltis į naująjį „Galaxy S20 FE“: tikimasi įspūdingų pardavimų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-24
„Samsung“ deda dideles viltis į naująjį „Galaxy S20 FE“: tikimasi įspūdingų pardavimų
0 Pasidalinimai
1602 Peržiūros

Šiandien jau rašėme apie naująjį „Samsung“ išmanųjį telefoną „Galaxy S20 FE“, o dabar aiškėja ir kokių lūkesčių gamintojas turi, pristatydamas šį modelį. Skelbiama, jog iki šių metų pabaigos tikimasi parduoti bent 10 mln. vienetų šios naujienos modelių.

Niekam ne paslaptis, jog antrojo metų ketvirčio metu „Samsung“ savo pozicijas buvo užleidusi Kinijos milžinui „Huawei“. Pietų Korėjos gigantė siekia susigrąžinti prarastas vietas ir vėl įsitvirtinti populiariausių telefonų gamintojų sąrašo viršūnėje. Žinoma, tai padės pasiekti ir dėl sankcijų pradėję mažėti didžiausių konkurentų pardavimai.

Įdomu tai, jog „Samsung“ savo gimtinėje užima maždaug 67 proc. visos išmaniųjų telefonų rinkos, o naujojo „Galaxy S20 FE“ modelio pristatymas šiuos skaičius gali tik dar labiau padidinti. Tam, kad dar daugiau vartotojų galėtų mėgautis flagmanams būdingomis funkcijomis, bendrovė nusprendė pristatyti šiek tiek mažiau kainuojančią flagmano versiją.

„Samsung“ atstovų teigimu, kuriant šį naująjį „Galaxy S20“ serijos išmanųjį telefoną buvo siekiama įsiklausyti į tai ko labiausiai nori vartotojai, o svarbiausia – pasiūlyti produktą už žemesnę, nei dauguma kitų flagmanų, kainą.  Įsiklausius į visa tai gimė „Galaxy S20 FE“ – naujausias šios serijos šeimos narys, kuris leis vartotojams patirti geriausia, ką gali pasiūlyti „Galaxy“ išmanieji.

Primename, jog naujame išmaniajame esantis 6,5 colių „Infinity-O Super AMOLED“ ekranas su 120 Hz atsinaujinimo dažniu užtikrins, kad vaizdo įrašais, nuotraukomis ir žaidimais vartotojai galės mėgautis itin sklandžiai. Telefoną taip pat paprasta susieti ir su kitais išmaniais įrenginiais, pavyzdžiui, „Galaxy Watch Active2“ arba „Galaxy Buds Live“. Be to, naujasis telefonas turi IP68 standartą ir yra atsparus vandeniui bei dulkėms. 

„Galaxy S20 FE“ LTE versijos išankstiniai užsakymai prasidės jau nuo rugsėjo 23 dienos, o pardavimai nuo spalio 2 dienos. Vartotojai užsisakę telefonus išankstinių užsakymų metu dovanų gaus UV spindulių įrenginių dezinfekavimo įrenginį ir išmaniąją apyrankę „Galaxy Fit2“. Telefonus bus galima rinktis iš šešių skirtingų spalvų – debesų raudonos, debesų oranžinės, debesų violetinės, debesų žalsvos,  debesų mėlynos ir debesų baltos. Įrenginio kaina bus apie 660 eurų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20 FE 5G

Aliexpress