„Samsung“ flagmanų laukia pokyčiai: „Galaxy S21“ serijos telefonai bus paskutiniai su ekrano išpjovomis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-14
„Samsung“ flagmanų laukia pokyčiai: „Galaxy S21“ serijos telefonai bus paskutiniai su ekrano išpjovomis
0 Pasidalinimai
2622 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų rinka nuolat tobulėja, o ypatingas progresas įvyko per pastaruosius kelis metus. Daugiausiai pokyčių sulaukė įrenginiuose montuojamos kameros, o taip pat ir ekranai. Didžiulius rėmelius pakeitė itin lenkti kraštai ir iki minimumo sumažinti rėmai, o dėl to atsirado ir įvairiausios ekranų išpjovos.

Pastaruoju metu vis garsiau kalbama apie po ekranu montuojamas asmenukių kameras, o kinai jau pristatė ir pirmuosius tokius telefonus. Praėjusią savaitę oficialiai buvo pristatytas „ZTE Axon 20 5G“, kuris tapo pirmuoju įrenginiu su tokiu sprendimu, o analogišką variantą ketina pasiūlyti ir „Xiaomi“. Naujausia informacija rodo, kad savo sprendimą ruošia ir „Samsung“.

Kaip skelbia Rossas Youngas, „Samsung“ jau kuris laikas dirba ties sprendimais, kurie padėtų perkelti asmenukių kamerą po ekranu ir manoma, jog „Galaxy S21“ flagmanų serija gali būti paskutinė, kuri naudos ekrano išpjovimus. Manoma, jog pirmasis Pietų Korėjos milžinės įrenginys su po ekranu įtaisyta kamera turėtų būti „Samsung Galaxy Z Fold 3“ sulenkiamas išmanusis.

Jeigu tokia informacija pasitvirtintų, „Samsung Galaxy S21“ išmanieji telefonai būtų paskutinieji gamintojo produktai su ekrano išpjovomis. Žinoma, tokių pokyčių dar kurį laiką tikrai neišvysime pigesniuose telefonuose. Šiai dienai toks sprendimas turėtų būti ne tik pakankamai brangus, tačiau norint pasiekti geriausių rezultatų – reikia atlikti dar nemažai darbų.

Primename, jog „Galaxy S21“ serijos išmanieji turėtų pasirodyti 2021 metų pradžioje. Remiantis internete sklandančiais gandais, šie „Samsung“ flagmanai turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 875“ procesoriais. Tiesa, Europoje šie įrenginiai atkeliautų su „Samsung“ sukurta „Exynos“ alternatyva.


Parašyti komentarą