„Samsung Galaxy Buds“ siūlo geresnę garso kokybę nei „Apple AirPods Pro“

Paskelbė:   Lukas | 2019-11-19
„Samsung Galaxy Buds“ siūlo geresnę garso kokybę nei „Apple AirPods Pro“
0 Pasidalinimai
181 Peržiūros

Naujosios „AirPods Pro“ belaidės ausinės buvo liaupsinamos dėl nepriekaištingos garso kokybės ir kokybiško triukšmo naikinimo. Visgi, remiantis vartotojų atsiliepimais, galima sakyti, jog „Apple“ naujosios belaidės ausinės pasižymi tikrai nebloga garso kokybe, tačiau pralaimi prieš „Samsung Galaxy Buds“.

Taip pat vartotojai rašo, jog naujosios „AirPods Pro“ pasižymi tikrai geresne garso kokybe, nei jų pirmtakės, o taip pat gali pasiūlyti kokybišką triukšmo naikinimą, kuris išnaikina aplinkos triukšmus. Visgi, jei norite girdėti, kad vyksta aplink jus, „Apple“ siūlo „transparency“ režimą, kurį įjungus garsas iš išorės paimamas per įmontuotą mikrofoną ir paleidžiamas kartu su muzika. Pažymima, jog baterijos gyvavimo trukmė nepasikeitė ir išliko tokia pati.

Taigi, nors „Apple“ siūlomos ausinės ir yra pakankamai įspūdingas kūrinys, visgi, pasak vartotojų, jų garso kokybė neprilygsta pagrindinės konkurentės siūlomam gaminiui „Samsung Galaxy Buds“. Taip pat pastarosios ausinės yra gerokai pigesnės – jų kaina siekia apie 117 eurų, tuo tarpu „AirPods Pro“ kaina – apie 224 eurai.

Nors „Samsung“ belaidžių ausinių garso kokybė gali sužavėti, visgi vienas iš didesnių trūkumų – trūksta triukšmo naikinimo. Taip pat, ko gero, visi žino kas yra „Apple“ ekosistema ir kokį patogumą ji gali suteikti, tad ir šioje vietoje „Samsung“ kiek nusileidžia, negalėdama pasiūlyti tokios patogios ekosistemos.

Gal ir jūs išbandėte minėtas ausines? Laukiame jūsų atsiliepimų komentaruose!


Parašyti komentarą