Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„Samsung Galaxy Note 9“ surinko 103 „DxOMark“ reitingo taškus

106peržiūros(-ų)

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ prieš daugiau nei mėnesį išleido naująjį savo verslo klasės išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy Note 9“. Visai neseniai flagmanas buvo išbandytas ir „DxOMark“ komandos, kuri vertina telefono kameros galimybes.

Naujasis „Galaxy Note 9“ surinko 103 taškus ir tarp geriausių išmaniųjų užima antrąją vietą, nusileisdamas tik metų pradžioje pristatytam „Huawei P20 Pro“. Įdomu ir tai, jog fotografavimo režimas surinko 107 taškus, o filmavimo – 94.  Tiesa, vertą paminėti, kad antroje vietoje „Samsung“ flagmanas įsitvirtinęs kartu su „HTC U12+“, kuris taip pat surinko 103 bendro reitingo taškus.

Geriausi kainų pasiūlymai

Ebay.com
€963,09
Topocentras.lt
€1.009,00
Avitela.lt
€1.009,99
Bigbox.lt
€1.199,00

Nors „DxOMark“ ir nėra tas reitingas, kuriuo reikėtų pasitikėti visiškai aklai, tačiau jis pakankamai daug gali pasakyti apie išmaniojo telefono fotografavimo ir filmavimo galimybes. Telefonai.eu rekomendacija būtų vadovautis ne bendru įvertinimu, tačiau didesnį dėmesį skirti atskirų rėžimų ir segmentų vertinimams, atsižvelgiant tai kas Jums yra svarbiausia.

Primename, kad „Galaxy Note 9“ nugarėlėje įmontuotos dvi 12 MPx raiškos vaizdo kameros, turinčios ypač šviesias (f/2,4 ir f/1,5) diafragmas. Kaip ir dauguma kitų „Samsung“ flagmanų kamerų, taip ir ši, turi optinį vaizdo stabilizavimą, automatiškai perspėja, jei kadre yra koks nors trūkumas, taip pat pats atpažįstą komponuojamą vaizdą ir parenka geriausius nustatymus, fono suliejimas ir kitos jau įprastos funkcijos. Jeigu norite įsigyti šį flagmaną, tuomet „Samsung Galaxy Note 9“ kainas visuomet galite patikrinti kaina24.lt portale.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.