„Samsung Galaxy Note” serijos kitąmet nebeliks: „Galaxy S21” turės „S-Pen” rašiklį

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-25
„Samsung Galaxy Note” serijos kitąmet nebeliks: „Galaxy S21” turės „S-Pen” rašiklį
0 Pasidalinimai
1665 Peržiūros

Pirmasis „Samsung Galaxy Note” 2011 metais išmaniųjų istorijoje paliko gilų įspaudą, negrįžtamai privertęs visus konkurentus didinti įrenginių ekranus bei tapo sinonimu geriausius parametrus ir rašiklį turintiems Android telefonams. Deja, remiantis naujausiomis žiniomis, neseniai debiutavę „Galaxy Note20” bus paskutiniai modelių linijos istorijoje - kitąmet „Note” serijos nebeliks, o ją pakeis atstovas iš „Galaxy S21” serijos.

Apie tai pranešė šaltinis iš „Samsung” tėvynės Pietų Korėjos - The ElecJų teigimu, „Samsung” planuoja kitąmet „S-Pen” rašikliu aprūpinti patį brangiausią „Galaxy S21” modelį - „Galaxy S21 Ultra”. Tokiu atveju, kompanijai nebelieka prasmės leisti atskiro „Note” telefono, kadangi net ir „S21 Ultra” ekrano dydis prilygs dabartiniams Noutams.

Kita vertus, tokios žinios nėra netikėtos. Pastaraisiais metais tsiradus Plius ir Ultra „Galaxy S” išmaniųjų klasėms, „Note” modeliai tapo tarsi kampuotesnės jų kopijos su rašiklio palaikymu, ir kone identiškomis specifikacijomis. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad „Note” vieta liks tuščia.

Labai tikėtina, kad brangiausiųjų „Samsung” išmaniųjų vietą užims sulankstomą ekraną turintys „Fold”, o tiksliau, kitąmet debiutuosiantis „Galaxy Z Fold 2” įpėdinis, remiantis ganadais, pasižymėsiantis „S-Pen” palaikymu.

Žinoma, tokia rokiruotė kompanijai gali kainuoti pakankamai daug. Pastaraisiais metai „Galaxy Note” serija demonstruoja išties neblogus pardavimus, siekiančius maždaug 10 milijonų vienetų. Nors tai neprilygsta „Galaxy S” skaičiams, beveik neabejojama, kad „Fold” serijai dėl beveik 2000 eurų siekiančios kainos nė iš tolo nepavyks pakartoti „Galaxy Note” rezultatų.

Kaip ir kiekvienu atveju, kai mus informacija pasiekia iš neoficialių šaltinių, rekomenduojame šių gandų nepriimti visiškai rimtai. Galbūt kompanija dar tik svarsto tokią galimybę ir nėra priėmus galutinio sprendimo. Kaip ten bebūtų, norėtume jūsų paklausti, ar ilgėtumėtės legendinės „Note” serijos? O galbūt jai atėjo laikas užleisti vietą industrijos ateitimi laikomiems sulankstomiems telefonams? Laukiame jūsų komentarų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress

Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20

Aliexpress