„Samsung Galaxy Note20+” ekranas bus stipriai lenktas, bet vartotojai turės alternatyvą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-06
„Samsung Galaxy Note20+” ekranas bus stipriai lenktas, bet vartotojai turės alternatyvą
0 Pasidalinimai
558 Peržiūros

Banggood

Daugelis mūsų greičiausiai nepajuto, kaip prispausti į neviltį varančio karantino pagaliau įžengėme į vasarą. Birželio mėnuo reiškia, jog technologijų pasaulis išeina šiokių tokių atostogų ir į darbus grįš tik artėjant rudeniui. Atostogų pabaigą tradiciškai žymi naujo „Samsung Galaxy Note” flagmanų pristatymas, vykstantis rugpjūčio mėnesį. Pasak gandų, nepaisant viruso pandemijos, taip turėtų įvykti ir šiemet - „Galaxy Note20” serijos anonsas neatšaukiamas. Na, o tokiu atveju iki šio renginio lieka tik pora mėnesių, tad internete jau po truputį plinta įvairi su šiais išmanisiais susijusi informacija.

Šįkart dozę informacijos pateikė dėklų gamintojai iš Kinijos. Kaip žinia, išmaniųjų telefonus gaminančios bendrovės dar naujo, dar nepristatyto, modelio maketus dėklų gamintojams išsiunčia dar gerokai iki anonso, kad jau prekybos dieną naujojo telefono pirkėjai galėtų įsigyti daugybę skirtingų dėkliukų.

Žvelgiant į silokininius dėklus, skirtus didesniajam „Note20+”, į akis krenta iškirpti kraštai ir stambūs kampai. Tai reiški viena - išmanusis turės stipriai lenktą ekraną, kurio šonai uždengs telefono kraštus, panašiai kaip tai įgyvendinta „Huawei Mate 30 Pro” ar „Motorola Edge+” (apie jį skaitykite čia). Tokie ekranai pakrikšyti krioklio (angl. waterfall) pavadinimu. Žinoma, „Samsung Galaxy Note20+” ekrano konstrukcija nebus tokia radikali kaip kokio „Xiaomi Mi Mix Alpha”, bet tokios žinios yra ganėtinai netikėtos po to, kai rinkoje debiutavo beveik plokščius ekranus turinti „Galaxy S20” serija.

Kita vertus, panašu, kad „Samsung” puikiai supranta, jog ne visiems vartotojams patinka lenkti ekranai. Dėl šios priežasties gamintojas planuoja pasielgti taip pat kaip ir pernai - kartu su bangiuoju „Galaxy Note20+” pristatyti ir pigesnį jo variantą - „Note20”. Tiesa, jeigu „Note10+” ir „Note10” pasižymėjo vienodu dizainu ir skyrėsi tik dydžiu bei keliomis specifikacijomis, tai šiemet „Note20” pasiūlys kur kas akivaizdesnį skirtumą - visiškai plokščią ekraną. Tai vėlgi išduoda dėklai, kurių šonai yra tolygūs ir visiškai uždengia išmaniojo kraštus. Jeigu šie gandai pasitvirtins, tai bus pirmasis Pietų Korėjos milžinės flagmanas nuo 2016 metų, kuris neturi lenkto ekrano.

Žvelgiant į abiejų Noutų nugarėles, galime matyti stančiakampį kamerų modulį, kuris labai primena „Galaxy S20” seriją. Tiesa, jis šiek tiek siauresnis ir kur kas labiau primena „S20+” nei gigantišką „S20 Ultra” iškyšą. Kita vertus, pasak gandų, „Note20+”, kaip ir pastarasis modelis, turės periskopinę kamerą, tad vargu ar galime tikėtis juntamai mažesnio modulio.

Kaip jau minėjome, abu „Samsung Galaxy Note20” serijos modeliai turėtų pasirodyti rugpjūtį, tačiau šia informacija pernelyg smarkiai pasitikėti neverta  - vertėtų palaukti patvirtinimo iš gamintojo.

Šaltinis: Gizchina

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung” paaiškino, kokiomis svarbiausiomis savybėmis turi pasižymėti šių dienų flagmanai Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ oficialiai pradeda „Samsung Galaxy A8 (2018)“ prekybą Europoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga