„Samsung Galaxy Note20“ turės talpesnes baterijas nei anksčiau

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-04-19
„Samsung Galaxy Note20“ turės talpesnes baterijas nei anksčiau
0 Pasidalinimai
334 Peržiūros

Banggood

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas „Samsung“ neabejotinai ruošiasi šių metų rudeniui, kuomet turėtų pristatyti naujuosius „Galaxy Note20“ serijos flagmanus. Įprastai šios serijos įrenginių pristatymas įvyksta likus vos kelioms savaitėms iki vasaros pabaigos, rugpjūtį. Tai, jog Pietų Korėjos milžinė jau pradėjo svarbiausius darbus, įrodo ir nuolat pasirodantys gandai.

Internete pasklido informacija apie naujojo „Galaxy Note20“ išmaniojo telefono baterijos talpą. Nyderlandų tinklaraštininkai „Galaxy Club“, skelbia, jog šiam flagmanui skirtos baterijos yra žymimos „EB-BN980ABY“ serijos numeriu, o jų talpa – 4000 mAh. Analogiškos talpos baterijomis aprūpinti ir „Samsung Galaxy S20“ įrenginiai.

Reikėtų nepamiršti, jog „Note“ įrenginių seriją pastaruoju metu sudaro du telefonai, tačiau apie „Galaxy Note20+“ modelį kol kas jokia informacija nepateikiama. Kaip bebūtų, galima daryti prielaidą, kad pastarasis telefonas turės analogišką bateriją kaip „Galaxy S20+“ ar „Samsung Galaxy S20 Ultra“ flagmanai. Šie telefonai turi atitinkamai 4500 mAh ir 5000 mAh talpos baterijas.

Primename, jog praėjusiais metais pristatytas „Samsung Galaxy Note10“ išmanusis telefonas veikia su 3500 mAh talpos baterija, o „Galaxy Note10+“ turi 4300 mAh bateriją. Didesnės baterijos „Samsung Galaxy Note20“ serijos įrenginių baterijos neturėtų stebinti, nes abu šios serijos produktai turės 5G ryšio palaikymą, o tam automatiškai reikia ir didesnės talpos akumuliatorių.

Kiek anksčiau, „Geekbench“ platformoje buvo pastebėtas „Galaxy Note20+“ modelis, kuris greičiausiai bus skirtas JAV rinkoje. Tai mums atskleidė, kad telefone bus naudojamas „Snapdragon 865+“ procesorius su 8 GB operatyviosios (RAM) atminties bei jame bus įdiegta „Android 10“ operacinės sistemos versija.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung” paaiškino, kokiomis svarbiausiomis savybėmis turi pasižymėti šių dienų flagmanai Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ oficialiai pradeda „Samsung Galaxy A8 (2018)“ prekybą Europoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Sulenkiamas „Samsung Galaxy X“ telefonas gali būti pristatytas metų pabaigoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga