„Samsung Galaxy Note20“ turės talpesnes baterijas nei anksčiau

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-04-19
„Samsung Galaxy Note20“ turės talpesnes baterijas nei anksčiau
0 Pasidalinimai
209 Peržiūros

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas „Samsung“ neabejotinai ruošiasi šių metų rudeniui, kuomet turėtų pristatyti naujuosius „Galaxy Note20“ serijos flagmanus. Įprastai šios serijos įrenginių pristatymas įvyksta likus vos kelioms savaitėms iki vasaros pabaigos, rugpjūtį. Tai, jog Pietų Korėjos milžinė jau pradėjo svarbiausius darbus, įrodo ir nuolat pasirodantys gandai.

Internete pasklido informacija apie naujojo „Galaxy Note20“ išmaniojo telefono baterijos talpą. Nyderlandų tinklaraštininkai „Galaxy Club“, skelbia, jog šiam flagmanui skirtos baterijos yra žymimos „EB-BN980ABY“ serijos numeriu, o jų talpa – 4000 mAh. Analogiškos talpos baterijomis aprūpinti ir „Samsung Galaxy S20“ įrenginiai.

Reikėtų nepamiršti, jog „Note“ įrenginių seriją pastaruoju metu sudaro du telefonai, tačiau apie „Galaxy Note20+“ modelį kol kas jokia informacija nepateikiama. Kaip bebūtų, galima daryti prielaidą, kad pastarasis telefonas turės analogišką bateriją kaip „Galaxy S20+“ ar „Samsung Galaxy S20 Ultra“ flagmanai. Šie telefonai turi atitinkamai 4500 mAh ir 5000 mAh talpos baterijas.

Primename, jog praėjusiais metais pristatytas „Samsung Galaxy Note10“ išmanusis telefonas veikia su 3500 mAh talpos baterija, o „Galaxy Note10+“ turi 4300 mAh bateriją. Didesnės baterijos „Samsung Galaxy Note20“ serijos įrenginių baterijos neturėtų stebinti, nes abu šios serijos produktai turės 5G ryšio palaikymą, o tam automatiškai reikia ir didesnės talpos akumuliatorių.

Kiek anksčiau, „Geekbench“ platformoje buvo pastebėtas „Galaxy Note20+“ modelis, kuris greičiausiai bus skirtas JAV rinkoje. Tai mums atskleidė, kad telefone bus naudojamas „Snapdragon 865+“ procesorius su 8 GB operatyviosios (RAM) atminties bei jame bus įdiegta „Android 10“ operacinės sistemos versija.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress