„Samsung Galaxy Note20 Ultra” gaus ypatingą dėklą: sužinokite svarbiausią naujovę

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-27
„Samsung Galaxy Note20 Ultra” gaus ypatingą dėklą: sužinokite svarbiausią naujovę
0 Pasidalinimai
1488 Peržiūros

Pastaruoju metu gandų apie rugpjūčio 5 dieną debiutuosiančią „Samsung Galaxy Note20” seriją - nors vežimu vežk. Jau žinome, kiek modelių debiutuos, kaip jie atrodys, ir kokiomis specifikacijomis pasižymės. Visgi prieš porą dienų mus pasiekė kur kas įdomesnė informacija - šįkart apie ypatingą „Note20 Ultra” dėklą.

Iš pirmo žvilgsnio, aksesuaras atrodi kaip eilinis knygutės stiliaus dėkliukas. Bronzinė, juoda ir balta spalvos atitinka „Note20 Ultra” korpuso atspalvius, o medžiaga tipiška „Samsung” dėklams - tam tikra odos imitacija. Dėklo šone galime išvysti skaidrią juostelę, kurioje bus atvaizduojamas laikas, pranešimai ir kita naudinga informacija.

Visgi pats įdomiausias šio dėklo aspektas - antimikrobinė danga. Ji turėtų neleisti ant priedo paviršiaus veistis pavojingiems mikroorganizmams, kas itin aktualu vis dar besitęsiant koronaviruso pandemijai. Smagu, jog „Samsung” į tai žiūri rimtai ir siūlo įvairius sprendimus - šiek tiek anksčiau bendrovė pristatė belaidį įkroviklį su UV spindulių dezinfekcijos funkcija

Kol kas nėra indoemacijos, kiek šis „Galaxy Note20 Ultra” aksesuaras kainuos, tačiau nemanome, kad kainos šuolis bus didelis lyginant su praėjusių metų dėklais.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress

Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20

Aliexpress