„Samsung Galaxy S10+” savininkai Europoje pagaliau sulaukė gerų naujienų

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-12-11
0 Pasidalinimai
26 Peržiūros

Pietų Korėjos elektronikos milžinė pastarąsias kelias savaites pamažu siuntė „OneUI 2” vartotojo sąsajos ir Android 10 atnaujinimą naujausių savo telefonų savininkams daugelyje pasaulio šalių. Išankstinės Beta versijos testuotojai jau netgi turėjo galimybę pakeisti ją stabilia programine įranga, tačiau šiandien iš įvairių Europos šalių, tokių kaip Slovakija, Graikija bei Jungtinė Karalystė, paspylė žinutės apie tai, jog vietinėje rinkoje įsigytuose „Samsung Galaxy S10+” pagaliau užsidegė pranešimas apie taip lauktą Android 10 atnaujinimą.

Samsung Galaxy S10+” atnaujinimo aprašymas slovakų kalba

Kompanija iš pradžių skelbė planus „OneUI 2” ir Android 10 naujinį vartotojams pradėti siųsti tik po Naujųjų metų, sausį, bet bent jau „Galaxy S10+” atveju, panašu, jog iki to laiko bus atnaujinti visi šio modelio prietaisai. Remiantis Slovakijos IT naujienų puslapiu „TechByte”, jeigu telefoną įsigijote iš operatoriaus, naujos programinės įrangos teks palūkėti šiek tiek ilgiau dėl telekomunikacijų bendrovių reikalaujamų saugumo spragų pataisymo. Taigi, bent jau šiuo metu naujinį gauna tik oficialioje „Samsung” parduotuvėje ar įgaliotų perpardavėjų salonuose pirkti „Galaxy S10+” įrenginiai.

„Samsung Galaxy S10+” atnaujinimo aprašymas graikų kalba

Kalbant apie patį atnaujinimo failą, jis užima 1979MB vietos ir yra pažymėtas modelio numeriu G975FXXU3BSKO/G975FOXM3BSKO/G975FXXU3BSKL, kurio saugos pataisymų paskutinė data siekia 2019 gruodį. „OneUI 2” vartotojo sąsaja pasiūlys elegantiškesnius aplikacijų pranešimus, tamsųjį režimą (angl. dark mode) dar didesniam kiekiui aplikacijų ir sąsajos elementų bei kur kas geresnę, kontrastingesnę klaviatūrą.

Kol kas nežinome tikslios datos, kada Android 10 pasieks Lietuvoje pirktus „Samsung Galaxy S10+”, bet, mūsų nuomone, programinės įrangos atnaujinimo nustatymų skiltyje pranešimą išvysti turėtumėte po kelių dienų.


Parašyti komentarą